• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Resimdeki Japonca veya Çince dövmenin anlamını bilen var mı?

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
o9gdj9
5N268j.jpg

Çince yazılmış İngilizce bir isim sanırım

"Elaine"

Bende diyorum sayfa neden geç yüklendi, Çince karakter varmış. :D

Çince'de random gibi oluşturulmuş ortalama 40K harf var. Birincisi, o harfleri bulmak ne kadar zamanını aldı? İkincisi, o harfi nasıl yazdın? Teşekkürler.

Çin'e o kadar bedavaya gitmedik diyorsun yani.

Yok hacım daha Çince okuyup yazma aşamasına gelemedik, zor baya. Translateden çevirdim.

Bende diyorum sayfa neden geç yüklendi, Çince karakter varmış. :D

Çince'de random gibi oluşturulmuş ortalama 40K harf var. Birincisi, o harfleri bulmak ne kadar zamanını aldı? İkincisi, o harfi nasıl yazdın? Teşekkürler.

Furkancım Google Translate ne işe yarar? ^^

Yok hacım daha Çince okuyup yazma aşamasına gelemedik, zor baya. Translateden çevirdim.

Furkancım Google Translate ne işe yarar? ^^

Google Translate kameradan Çince karakterlerin hepsini anlayabiliyorsa teknoloji bayağı ilerlemiş o zaman. :D

Geri