• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Resimden Cisim Silme En Kısa Yoldan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175

2q0tzbq.png

Arkadaşlar Belki Bilen Vardır Ama Ben Bilmeyenler İçin Bu Videoyu Çektim Yapımı Oldukça Basittir.

Umarım İş Görür...​

Yuh mantığı anlayamadım ben.
Her resimden silince arka plan otomatik nasıl öyle kalıyor? Rastgele sildin sen?

şuan bende ps yok yukardaki uzaylıyı silip buraya bi resim koyabilir misin arkaplan nasıl olcak çok merak ettim? :D

http://cdn.prod.crysis.ea.com/cdn/f...t/files/styles/medialarge/public/Cry1-4_0.jpg

bhcs4rw3.jpg

Mantığı şu: Resimde benzer bir kare bulup oraya yapıstırıp renk ayarını ıvırını zıvırını yapıyor. Cs5 den öncede vardı. Şuandaki kadar kullanıslı değildi. Cs5 ile gelen Content-Aware özelliği sayesinde iyi bir şekilde yapılabiliyor. Ama bu değildirki her resimden herşey silinir..

bhcs4rw3.jpg

Mantığı şu: Resimde benzer bir kare bulup oraya yapıstırıp renk ayarını ıvırını zıvırını yapıyor. Cs5 den öncede vardı. Şuandaki kadar kullanıslı değildi. Cs5 ile gelen Content-Aware özelliği sayesinde iyi bir şekilde yapılabiliyor. Ama bu değildirki her resimden herşey silinir..

aynen mesela o uçan robotlarıda sıkıştırı benimki oraya :D ama baya benzetti yinede

Geri