• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Resimli Anlatım]Açık Client'i Bota Bağlamak(Inject)

___KaN___

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
snkmx3.jpg

Merhaba Arkadaşlar hemen anlatıma geçiyoruz.
* Öncelikle bu yöntemi kullanmak için Charınızın oyuna normal giriş ile ve ya Loader ile girmesi lazım.Kısacası Char bot harici oyunda olmalı;)

1-Öncelikle Charımızın oyundayken botu çalıştırıyoruz ve "MultiClient Manager" Sekmesini seçiyoruz.
29nt0nn.jpg

maxicon.png

2-Daha Sonra "Inject Game" Butonuna tıklıyoruz.
2uoqkbk.jpg

maxicon.png

3-Ardından gelen listeden Clienti seçip "Inject" Butonuna tıklıyoruz.
2ynla9j.jpg

maxicon.png

4-İşlem doğru ise karşımıza resimdeki gibi bir pencere açılıyor ve "Tamam" diyoruz.
bfizy9.jpg

maxicon.png

5-Botunuz Log1 penceresi geldikten sonra hazır iyi eğlenceler :beer

Bu multi client kısmında bende tek client acılıyo. Daha fazla acabılmemız ıcın ne yapmamız gerekıyo acaba?

Bende sadece 1. bolme var yani. orda You can open 1 client yazıyo? Sende nasıl 3 bolme var. parayla mı almak gerekıyo acaba paketleri?

Sanırım sorunumu hallettim. Teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Botu ılk defa kurdum o sekılde kullanıyodum hıc kapatmamıstım.ilk defa calıstırdıgım ıcın oyleydı sanırım.
Botu kapatıp acınca 3 client secenegı geldı senın ki gibi.

o tek client göstermesi galiba botu az kullanmaktan oluyor.. ben yeni hesap açmıştım 2 saat kullandım o 1 tane client açma yeri 3 oldu ^^

ben injecte tıkladığımda bağlanmıo son version kullanıom log1 de gelmio bu arada

oyuna gırıyorum aynı dedıgınız sekıl yapıyorum donuyo yanıt wermıyo :Sacaba neden olabılır

Ya kayıt olurken kayıt olma yerrıne yonlerdırmeye ne yazcaz

Oyuna bu şekilde bağlandıktan sonra, işimizi halettik, botumuza kastırdık, artık prog.ı kapıcaz, oyunu kapatmadan sadece SroKing'i yani programı kapatmak mümkün mü..!

evet görev yöneticisi->Srokinge sağ tık-> görevi sonlandır.. işlem tamam

Geri