• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Resmi Karikatürize Etmek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Absolud
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Absolud

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 May 2009
Puanı
0
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi üzerinde çalışacağımız resimleri karikatürize etmeye çalışacağız.
Kullanacağımız tool forward warp tool. Çok kolay bir işlem, bikaç tıklamayla çok değişik ve hoş sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İlk olarak üzerinde çalışacağımız fotoyu açıyoruz.

91315604gy8.jpg

Filter-Liquify-Select forward warp tool kısmına geliyoruz.

48323637ql3.jpg

Burda önemli olan nokta resimdeki kişinin yüz hatlarını fazla bozmadan mümkün olabilecek en komik görüntüyü elde etmek.

Bunun için birkaç küçük tüyo vermek gerekirse, kulakları aşağı sündürmek, çeneyi uzatmak, gözleri büyütmek, yanakları aşağı sarkıtmak, kafaya bombe etkisi vermek gibi biçok işlem sayabiliriz.

Ortaya çıkan sonuçlara önceki ve sonraki halleriyle bakalım.

77463706bc1.jpg

OO süper paylaşım valla denicem Çok Sağol :)

----------

denedim süper oLdu ya :D xD
Resmin orjinal hali :)
72749633.jpg

buda Benim elime geçtikten sonraki Hali :)
ahahahk.jpg

Geri