• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Resminizi Kendiniz Boyutlandırın VSO 4.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Link:VSO Image Resizer 4.0!!TIKLA!!
Açıklama:Arkadaşlar Bildiginiz Gibi İmza Avatar Bölümünde Bazen Geç Geliyor Onun İçin Artık Kendinizde Yapabilirisiniz. Program Resimleri Boyutlandırmaya Yarar Diğer Türlü Yazı Yazıcaksanız Photo Scape Öneririm Örnk Ben Avatar Ve İmzamı Kendim Boyutlandırıp Yaptım.
Bi İmza Resmi Seçtim Ben Kendime
Kullanım:Programı Yükleyip Açın.Açıldıgında Contine Nin Üstünde (5)den Geriye Sayacak 0 Olunca Tıklayınız.
9435445d.jpg

Next Diyoruz.
1d8859bc.jpg

67bbc2c4.jpg

2971fd6a.jpg

İmza İçin Ebatlarımız(PX)500X140 yazıyoruz Resimdeki Gibi Ve Seçeneklerden Stretch Tıklıyoruz Ve Çok İyi Bir Görüntüde Çuk Oturacak i İmza Resmimiz Oluyor Yazıları da Sizyapı verirsiniz Artık
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Yine Buraya Kadar Aynı Sadece PX i 140x140 Yapıyoruz Ve Seçeneklerden Crop u Seçiyoruz
247a1d3c.jpg

İMZA;
ÖNCE
İlk Resim Seçtiğim Boyutları 600x400
aca9fd2c.jpg

İMZA HALİNDE GETİRDİM HALİ
617b0cb6.jpg

84d87eef.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri