• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Reticulum # Nasty_Honey # Fire/Cold/Bic (117 Lv)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan fth1212
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fth1212

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2010
Puanı
0
Reticulum $ Nasty_Honey $ Fire/Cold/SS Nuker (117LV % 68 )

* Karakter Türü : Chinese
* Karakter Adı : Nasty_Honey
* Server : Reticulum
* Build : Fire/Cold/Bic Nuker
* LvL : 117
* SP Miktarı : 1.5m Sp ( Full Farm )
* E-mail Koruması : Hotmail ( karaktere özel, temiz değiştirilebilir.)

* Satış Yöntemi & Durum Bilgisi

o Satış Yöntemi : Banka&PTT Havale -İstanbul-Sakarya-Kocaeli-İzmir İçi Elden
o İstenilen Karşılık : 250 (Pazarlık Payı Vardır )
o Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

* İletişim Bilgileri :

+ Adı Soyadı : Fatih Gökeri
+ Yaşadığı Şehir :İstanbul/Kadıköy
+ MSN : fth1212@hotmail.com ( Facebook Üzerinden Eklerseniz Daha Kolay Olur Genelde Msn Kullanmıyorum. )
+ TEL : 05373968083

Char 117Lv %68 Dir Fakat Charn Temple Görevleri Hiç Biri yapılmamıstır Alan ARkadaş Zamanı Olursa 2 saat Ayrp Charı 118LV Yapabilr Char Full İnttir Skilleri Hepsi Acık Pwpde Lvnde Alan yok 20 Günlük Devil Dress Ve Bnkada Ölü Pet Bulunmaktadır Bazı nedenLerden Dolayı Charı Satmak Zorunda Kaldm Ve Alan Arkadaşn Chardan Zerre Kadar Sıkılacagını Sanmıyorum..

Şİmdiden Alan Arkadaşa hayırlı Ve Ugurlu Olsun Diyorumm..

NOT: Charn Elinde 13dg +5 Rare Sword ve 12Dg +7 Shield Alınmstr Ayrıca Bir Dress Daha Alınmıstır ^^ Resimler Kısa Sürede Güncellenecektir

RESİMLERİ KARISIK OLARAK ATIYORUM :D

2ps3mop.jpg

157lwg2.jpg

1zzt0f7.jpg

2rfpukw.jpg

5yrmgo.jpg

2py7yx5.jpg

2ekulpu.jpg

29beo1w.jpg

Son düzenleme:
Geri