• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Reticulum # XionG_BoweR # Bow (LvL 120)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
0
Karakter Satış Konusu Açacakların Vermesi Gereken Bilgiler (Örnektir) :

• Karakter Türü : China
  • Karakter Adı : XionG_BoweR
  • Server : Reticulum
  • Stats : Str
  • Build : Fire-Cold-Lightning-Pacheon
  • LvL : 120s
  • SP Miktarı : 1630436
  • Gold Miktarı : 1b
  • E-mail Koruması : Hotmail(istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Banka Hesabıma , Havale Yoluyla(PTT)
  • İstenilen Karşılık : 450TL
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

İletişim Bilgileri :

q3jy3.jpg

q3k0t.jpg

q3k1l.jpg

q3k2j.jpg

q3k3g.jpg

q3k46.jpg

q3k5g.jpg

Not: Çara girip bakıyım diyenler ciddiye alınmayacaktır. Tüm bilgiler burda verilmiştir !

O zaman alma kardeş . Böyle bi çarı bulabiliyorsan ucuza gidip onu alabilirsin.

S.a kardeş sana güzel bir teklifim var 120 spear char +12 spear +7 legend shield var ama bu chardan biraz fazla eder gibi wtt edebiliriz üstüne birazcık ekleme yapabilirsen :D

Lyrada 115 nuker verebilirim ff elinde legend +3 setindede 5 parça legend var +3 +4 full blue 2b parası var 2.5m sp si var ve ben bu charı bu arada 80 liraya aldım takas düşünürsen edebiliriz.

çok uçuk fiyatlar güzel bir fiyat yaparsan alıcıyım.

zaten itemsiz para etmez . İtem ve çarın temiz olması . Ayrıca çarın id sini az kişi bilmesi önemli.

Arkadaşım almıcaksan ne tırıvırı yapıyorsun . Kolay gelsin de geç . Neyin kafasıdır bu . Varsa çarın koy alsınlar . Yoksa sus fazla çene yapma .

----------

Fiyatı sen söyle ben bir düşüneyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri