• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Revolt Gentlemen -> CANLI YAYINDA LOL OYNUYORUZ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selene

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Tem 2009
Puanı
97
2dt0wol.jpg

Merhaba arkadaşlar ben REVOLT GENTLEMEN E-SPORTS (RGESC) takım Editör ve Menejeri Talha Yavaş

yeni kurulan ve hızla genişleyen takımımız şuanda twitch streamda seyircilerimizle canlı yayında oyun oynuyorlar sizde bu zevke katılmak istiyorsanız, hemen bize katılın

2013 ocak ayında turnuvalara başlayan takımlarımızın şampiyonlukları..

S2 - Türkiye birincisi
League of legends (lol) - Türkiye üçüncüsü
Point Blank - Türkiye ikincisi

ve dahası ...

Az önce League of legends RGESC takımı seyircilerle maç attı ve şuanda Yöneticilerimiz maçtalar sizleride bu zevke dahil görmek isteriz..

http://www.twitch.tv/revoltgentlemen

takımınızdakilerin nickleri ne bir kaçı ile sürekli oyunlarda denk geliyorum :)

çok istiyorum açıkcası böyle kendi aralarında maç atanlara katılmak fln twitchden ama şuan tam yeni oyuna girdim +8 levelim :))

ünlü oldum bende oynuyorum :D tresh benim izleyin biraz amatörüm ama :D

Son düzenleme:
Geri