• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rezil olan kızları burada yazıyoruz :D

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Evet beyler böyle bir başlık açayım dedim gördüğünüz rezil olan kızları yazalım.

Bikere döner yiyorduk (donas) neyse merdivenler mermerden kaygan :D arkadaşlarla takılıyoruz neyse oturduk yiyoruz kız pis pis bakıyor bana sanki neyim varsa neyse yedik kalktık bu kızda kalktı ben merdivenden inmeye başladım içime doğdu aslında düşeceği tam düşerken kolundan tuttum iyimisiniz dedim teşekkür ederim dedi rica ederim dedim okadar kişi arasında iyi bozulmuştu.

Demekki neymiş kimseye pis pis bakma :D

rezil olan kız görmedim :D ben kendım rezıl oldum erkekleri yazsak problem olurmu :D yazayım bir gün akşamüstü dışarda yürüyorum ilerde kız gördüm ama kız öyle bir kızki resmen parlıyo sarı saçlar falan :D neyse karşı kaldırıma geçti kız , bende karşı kaldırımdayım ona bakıyorum baktım baktım sonra çat diye bi ses elektrik direğine kafayı indirmişim tabi doğal olarak ah diye bi ses çıktı herkes baktı kızda dahil rezil oldum :D

rezil olan kız görmedim :D ben kendım rezıl oldum erkekleri yazsak problem olurmu :D yazayım bir gün akşamüstü dışarda yürüyorum ilerde kız gördüm ama kız öyle bir kızki resmen parlıyo sarı saçlar falan :D neyse karşı kaldırıma geçti kız , bende karşı kaldırımdayım ona bakıyorum baktım baktım sonra çat diye bi ses elektrik direğine kafayı indirmişim tabi doğal olarak ah diye bi ses çıktı herkes baktı kızda dahil rezil oldum :D

:D:D:D gülmekten yarıldımya :D

otobüsteydim arkadaşla mesajlaşıyodum mesaj geldi mesajı okudum cebime koydum telefonu anlattıkları aklıma geldikçe sırıtmaya devam ediyorum dalmışım öne dogru sırıtarak meğersem önümdede şişman bi kız varmış ona gülüyorum sandı heralde oda bana gülmeye başlayınca direk en arkaya doğru kaçtım :D

Son düzenleme:
arkadaşla mesajlaşıyodum mesaj geldi mesajı okudum cebime koydum telefonu anlattıkları aklıma geldikçe sırıtmaya devam ediyorum dalmışım öne dogru sırıtarak meğersem önümdede şişman bi kız varmış ona gülüuorum sandı heralde oda bana gülmeye başlayınca direk en arkaya doğru kaçtım :D

Aşk doğmuş orada :D:askk:

kampüsün ortasında kız çantasından not verecekti bana çantasından notu çıkartırken malum şey yere düştü ne gülmüştüm :D

kampüsün ortasında kız çantasından not verecekti bana çantasından notu çıkartırken malum şey yere düştü ne gülmüştüm :D

:ASD:ASD:AS:D

Bizim dersanede şebek bi kız vardı.Kantinde yer ıslaktı hafif koşar adımını attı ve rövaşata çekti aSD:AS:D

Geri