• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RGB Led Aydınlatma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Selamlar , masamın altına led şerit istiyorum. Daha önce kullanan var mıdır aramızda? Birkaç çeşidi var anladığım kadarıyla önerilen var mıdır özellikle bunu al diyeceğiniz bir şey. 20 lirayada var 50 lirayada 100 lirayada var. Neye göre tercih yapılmalı eğer kullanan varsa aramızda paylaşırsa sevinirim.
Birde odasında tavana vs. kullanan var mı bu led şeritleri? Oda aydınlatması içinde kullanmayı düşünüyorum.Kullanan varsa rgb led şeritlerden bize biraz bilgi versin :ent:ent

Teşekkürler.

Selamlar , masamın altına led şerit istiyorum. Daha önce kullanan var mıdır aramızda? Birkaç çeşidi var anladığım kadarıyla önerilen var mıdır özellikle bunu al diyeceğiniz bir şey. 20 lirayada var 50 lirayada 100 lirayada var. Neye göre tercih yapılmalı eğer kullanan varsa aramızda paylaşırsa sevinirim.
Birde odasında tavana vs. kullanan var mı bu led şeritleri? Oda aydınlatması içinde kullanmayı düşünüyorum.Kullanan varsa rgb led şeritlerden bize biraz bilgi versin :ent:ent

Teşekkürler.
Renk üretim kapasitesine göre alabilirsin. Dış mekan ve iç mekan olarak da ayrılır. İç melan 5050 olandan alırsan düzgün bir kontrolcü ile elde edemediği renk kalmaz :D

Geri