• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rio 2016 [Türkiye]

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
maxigame_logo2.gif

maxayrac3.png

2016 Yaz Olimpiyatları (XXXI. Olimpiyat Oyunları), 5-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında Brezilya'nın en büyük ikinci kenti olan Rio de Janeiro'da düzenlenecek olan olimpiyat oyunlarıdır. Uluslararası Olimpiyat Komitesi (UOK) yönetiminde yapılacak olan organizasyon için pek çok kent aday olmuştur. Uluslararası Olimpiyat Komitesi'nin 2 Ekim 2009'da Danimarka'nın Kopenhag kentindeki 121. toplantısında yapılan oylamalarda Rio de Janeiro kenti 31. olimpiyat oyunlarını düzenleme hakkını elde etmiştir. Müsabakaların bir çoğunluğu Barra da Tijuca merkezli tesislerde düzenlenecektir. Copacabana, Deodoro ve Maracanã bölgelerinde de bazı müsabakalar gerçekleşecektir. Bu oyunlar Güney Amerika kıtasında yapılan ilk olimpiyat oyunları özelliğini de taşımaktadır

Oyunlarda 28 spor dalı bulunacak. Uluslararası Olimpiyat Komitesi 2009 tarihinde aldığı kararlar ile olimpiyatlara Yedili Ragbi ve Golf branşlarını eklemiştir

Tahmini Ülke katılımı : 205

Sporcu Sayısı : 12.500

Türkiyenin Kazandığı madalyalar ve dalları

[TABLE="width: 500, align: center"]
[TR]
[TD]Adı Soyadı[/TD]
[TD]Spor Dalı[/TD]
[TD]Madalya[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Taha Akgül[/TD]
[TD]Güreş[/TD]
[TD]Altın[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Selim Yaşar[/TD]
[TD]Güreş[/TD]
[TD]Gümüş[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Rıza Kayaalp[/TD]
[TD]Güreş[/TD]
[TD]Gümüş[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Soner Demirtaş[/TD]
[TD]Güreş[/TD]
[TD]Bronz[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Daniyar İsmayilov[/TD]
[TD]Halter[/TD]
[TD]Gümüş[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Yasmani Copello Escobar[/TD]
[TD]Atletizm[/TD]
[TD]Bronz[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Nur Tatar[/TD]
[TD]Taekwondo[/TD]
[TD]Bronz[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Bütün Sporcularımızı tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.​

Şu halter ve güreş alanlarından kurtulup tüm spor dallarında varlık göstermemiz gerek. Spor sadece halter, güreş ve futboldan ibaret değil.

Aynen abi her olimpiyat başladığında inşallah bu sene güreş harici bir yerde madalya kazanırız diye dua eder oldum ama bu sene okculukda çok iyi gelişme var Mesela Mete Gazoz kardeşimiz çok iyi geldi fakat ilk 3'e giremedi ama performansı çok iyiydi.

Geri