• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riot Games Ürünleri Mağazası Betada

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Arrivals
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Arrivals

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ağu 2010
Puanı
1
21obwad.jpg

Riot Games Ürünlerini Artık Mağazada!

Riot artık t-shirt , figür , şapka vs. ürünleri satışa çıkarmış , sayfaya bi göz attım ürünler cidden güzel urunlar bakışta fakat kalitesini bilmiyorum.
Yurtdışındanmı geldiği için bilmiyorum fiyatlar Euro ile satışta ve TL çevirince baya bi tuzlu oluyor , yurtdışından getirip sattıklarını düşünürüsek biraz normal aslında ama şuan betada site TL çevirirlermi sanmıyorum ama olursa gerçekten almaya değer.

Riot Ürünleri Mağazası’nın beta açılışını duyurmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz! Bir süredir bizden resmi Riot ürünleri istemekteydiniz. Biz de LoL evrenini olması gerektiği gibi yansıtacak bir deneyim yaratmak üzere kolları sıvadık. Bunu gerçekleştirebilmek için, geçtiğimiz yılı mağazanın teknik temellerini atarak ve LoL’ün en sevdiğimiz yönlerini yansıtan ürünler geliştirerek geçirdik.

Görsel

jvzV4D.png

Pazarlama stratejileri güzel adamların 10-25 yaş arası genelde oynadığını var sayarsak herkes bir gün sokakta ''lol'' t-shirtleri ile dolaşacak :)

Geri