• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riot Street Bu Ay İçerisinde Yayınlanacak!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
Riot Street Mayıs ayı içerisinde raflardaki yerini alacak.

Aksiyon oyun severleri tarafından sabırsızlıkla beklenen Riot Street, bu ay içerisinde Steam’de bilgisayar oyuncularının karşısına çıkacak.

ss_f66c7dfeade4c81d23fb374e5d089a13c.jpg

Çok oyunculu modlara sahip olarak karşımıza çıkacak olan yapım da bizleri birinci şahıs kamera açısına sahip bir yapı bekliyor olacak. Oyun içerisinde sadece İngilizce dili bulunurken, oyunun net çıkış tarihi de belirsizliğini korumaya devam ediyor. Antispace Studios tarafından geliştirilen ve bilgisayar platformuna sunulacak olan oyunda, karşımıza çıkan silahlar oldukça tanıdık gelecek. Counter-Strike’da karşımıza çıkan birçok silahı Riot Street’de de kullanabileceğiz.
Oyun içerisinde birbirinden farklı haritalar da gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular ile karşı karşıya geleceğiz. Oynanış mekanikleri bakımından orta dereceli görünen yapım, içeriği bakımından tatmin edecek gibi görünüyor. Gerçekçilikten uzak olan oyunda, iki farklı takım yer alacak ve sona kalan takım oyunu kazanmış olacak. Steam’de Erken Erişim Oyunu olarak boy gösteren yapım, nasıl bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak bilinmiyor.
Riot Street, Mayıs ayı içerisinde Steam’de bilgisayar platformu için yayınlanacak.

Minimum İşletim Sistemi
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Geri