• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riot TR küfür... küfür**

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Yav yarım saat adamları fena ezdik hard counter yediğim halde ezdik hani 2dk sonra nexus'u yıkacaz ''Yeniden Bağlanılıyor dedi'' geçen bağlanır diye çıkıp girmemiştim yarım saat geçip bağlanmamıştı millet çıkıp girmiş oyunu bitirmiş

Birde aynı olay olan eski konum
https://www.maxigamerz.com/f514/sizin-tepkiniz-ne-olurdu-171005/

Bu olay benim başıma hep geliyor adamları açık ara farkla yeniyoruz, ben 35/6/11 skorla oynadığım maçları kaybediyorum riot yüzünden
kazandığımız terfi maçları sayılmıyor

banada arasıra şöyle oluyor
karakterleri seçip başlıyoruz herkez yükleniyor (ilk hep benimki yüklenir :D) son 1 kişi kalıyor sonra 10 dk da felan %30 oluyor bende sinirlenip oynu kapatıp tekrar bağlanıyorum oyun hemen açılıp başlıyorum diğer türlü 30 dk daha bekletiyor ve oyuna girince millet 7-8 lvl oluyor

Geri