• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Riotçu Kankalardan Sihirdarlara Mesaj Var

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
pbzvby8i.gif

15971.png

Video İçeriği

• Türklere özel yeni bir sunucu açılacak!
  • Oyun tümü ile Türkçe olacak ayrıca Resmi Türk forumu ve sitesi bulunacak!
  • Tüm Türk hesapları otomatik bu sunucuya kaydırılacak!
  • Her kaydırılan hesap cretsiz Brolaf skin'ine ücretsiz sahip olacak!
Olası Değişiklikler

• Daha öncesinde EU sunucusu 2 farklı sunucuya ayırılırken (EU; West & EU; Nordic - East) belirli bir süre içerisinde istenilen sunucuya ücretsiz geçiş yapılmıştı. Türk sunucusuna özel böyle bir uygulama gelecektir.

Eğer 2 hafta içerisinde Türk sunucusundan eski sunucuya geri dönüşünüz halinde IP-XP Boost'un yanısıra Brolaf skin'i ve Sandstorm şampiyonundan da yararlanamayacaksınız.

Yeni sunucu ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Son düzenleme:
Türklere özel yeni bir sunucu açılacak!
Oyun tümü ile Türkçe olacak ayrıca Resmi Türk forumu ve sitesi bulunacak!
Tüm Türk hesapları otomatik bu sunucuya kaydırılacak!
Her kaydırılan hesap ücretsiz Brolaf skin'ine ücretsiz sahip olacak!

beyler geçmiş olsun bu oyunun işi bitti türklere özel bir sw açılıp tüm türkleri oraya aktarıcaklar kızmayalım diyede skin veriyorlar eğer bu olursa bırakırım

----------

ama geçiş zorunlumu değilmi bilmiyorum

Türklere özel yeni bir sunucu açılacak!
Oyun tümü ile Türkçe olacak ayrıca Resmi Türk forumu ve sitesi bulunacak!
Tüm Türk hesapları otomatik bu sunucuya kaydırılacak!
Her kaydırılan hesap ücretsiz Brolaf skin'ine ücretsiz sahip olacak!

beyler geçmiş olsun bu oyunun işi bitti türklere özel bir sw açılıp tüm türkleri oraya aktarıcaklar kızmayalım diyede skin veriyorlar eğer bu olursa bırakırım

----------

ama geçiş zorunlumu değilmi bilmiyorum

aldığım rp lere yanarım dota 2 merhaba :)

2 hafta süre sonunakadar geri geçiş hakkı vericeklermiş diye bir söylenti var

gerekli açıklama burda var :Türkiye Sunucusu Hakkında Bilmek İstedikleriniz | LoL - League of Legends

----------

bu arada katarinada tr serverina geçtiğimizde verilicek 30 günlük IP/XP takviyesi brolaf veriyorlar 1 tane ücretsiz sw değiştirme bileti 2 hafta sonuna dakar bu bileti kullanıcaz ben ıp kastıktan sonra easte geri uçarım hatta belki weste geçerim oraya çok arkadasım gitti

ayrı bir sunucumu açılcak eu nordic gibi yoksa eu nordic e sadece tr dilmi gelicek ?

gerekli açıklama burda var :Türkiye Sunucusu Hakkında Bilmek İstedikleriniz | LoL - League of Legends

----------

bu arada katarinada tr serverina geçtiğimizde verilicek 30 günlük IP/XP takviyesi brolaf veriyorlar 1 tane ücretsiz sw değiştirme bileti 2 hafta sonuna dakar bu bileti kullanıcaz ben ıp kastıktan sonra easte geri uçarım hatta belki weste geçerim oraya çok arkadasım gitti

Eğer öyle olursa ilk önce ezik bir üyeliğimle denerim yani ilk trye geçerim sonra euw euneye geçmeye çalışırım öyle olursa direk 30 levelle ip kasarım brolaf mrolaf aldıkdan sonra eune akanze

Geri