• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RisusSro PVP Server Herşey 1 Gold Açılış: 15.06.2019

burakbb35

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2019
Puanı
0
Yapım Aşamasındayız Facebook Sayfamızı Ziyaret Ediniz
<3 Bu Zaman Kadar Görülmeyen Görünüm Ve Dressler <3

✅Risus Silkroad - 110Cap Pvp Server★
✅Başlangıç 110Lv★
✅Ana Şehir Dowhang★
✅Başlangıç Gold 100B★
✅Yüzlerce Rütbe 1Gold★
✅Free Silk - Free SP★
✅Fight Cevirme Scroll Coin İle★
✅11DG +11 FB Power WEAPONLAR 1 Gold ★
✅11DG +11 FB Immortaliy ARMORLAR 1 Gold★
✅11DG +11 FB Myth ACCLER 1 Gold ★
✅11Dg +2 ADW NPCDE 1Gold ★
✅11Dg +5 ADW NPCDE Coin İle★
✅ZERK SCROLL Uniquelerde ★
✅%100 Atack & ParryRate Scroll 1Gold ★
✅Damageler %20 1Gold ★
✅Str-Int 1Gold ★
✅+4100 HP-MP 1Gold ★
✅Balonlar 1Gold ★
✅God Bless Coin İle ★
✅Honorlar 1 Gold ★
✅Skill & Stat & Premıum Sıfırlama Ücretsiz★
✅Eski Ve Hiç Görmediğiniz (Bize Özel Ben10 ve Birçok Dress) Dress ve Petler★
✅Kale Savaşı★
✅Açık Kale Jangan Ftw Günleri Pazar★
✅Kale Ödülü: 30TL + Guild Master JANGAN MASTER Title★
✅Unique Rank★
✅15Günde 1 Sıfırlanmakta Ödül:★
✅1.Unique King + 30 TL★
✅2. 20TL★
✅3. 10TL★

Son düzenleme:
Tavsiye etmiyorum ilk günden beri oynuyordum az önce bıraktım. Tamamen GM yardımı dolu. Dikkat edin.

YARDIM VAR DİYENLER..!
Kimin Köpeğisin Bilmiyorum Ama Fake Hesaplar İle Herkesin Serverine Aynı Şeyi Yapıyorsun Oyunda Yoktun Bile Ama Seni Bulurum Sıkıntı Yok Milletin Ekmeğiyle Oynarsn ... SS at Varsa Elinde Bende Yatırılan Paraların SS sini Atıcam..!

- - - Güncellendi - - -

Tavsiye etmiyorum ilk günden beri oynuyordum az önce bıraktım. Tamamen GM yardımı dolu. Dikkat edin.
Kimin Köpeğisin Bilmiyorum Ama Fake Hesaplar İle Herkesin Serverine Aynı Şeyi Yapıyorsun Oyunda Yoktun Bile Ama Seni Bulurum Sıkıntı Yok Milletin Ekmeğiyle Oynarsn .. SS at Varsa Elinde Bende Yatırılan Paraların SS sini Atıcam..!

Son düzenleme:
Geri