• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rival Online 90 Cap Açılcak.

Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2014
Puanı
0
Rival Online Ailesi.
Server Özellikleri.
90 Cap

Rateler
Exp:2xİsro Sisteminden 2 Kat Yüksek
Sp:2x İsro Sisteminden 2 Kat Yüksek
DropRate:1x İsro Sisteminden 1 Kat Yüksek
Sun Sos Moon Rate:1x İsro Sisteminden 1 Kat Yüksek.
JobRate:2x İsro Sisteminden 2 Kat Yüksek.
Serverin Açılış Tarihi:01.05.2014
Resmi Wep Sitesi:Tıkla
Resmi Face Book Sayfası:Tıkla

Arkadaşlar Serverimiz Hakkında Biraz Bilgi Vermek İstiyorum.
Evet Arkadaşlar Serverimizin Kurulum Amacı Eski Anıları Eski Sohbetleri.
Eski Samiyetliği Eski Düzeni Getirmektir Şuanda Hizmet Verdiğimiz.
80 Cap Da Olduğu Gibi Yalnız 80 Cap Kolay.
Açıcağımız 90 Cap İse İsro Sisteminden Sadece 1 Katı Yüksektir.
Ve Sizlere Eski İsro DB Hazırladık Birazdan Vericem Altta Serverin Resimlerini.
Ecsro Oynuyan Arkadaşlarımız Bilir.
Ecsro Gibi Olucak Server Ve Harika Bi Server Olucağınızdan Emin Olabilirsiniz.
Rival Online Hizmet Vermeye
04.04.2014 Tarihinde Başlamıştır 80 Cap İle.
Şimdi İse 90 Cap Getiriyoruz Sizlere Daha İyi Hizmet Daha Fazla Seçenek Sunabilmek İçin.
Rival Online Şuanki Oyuncu Kitlesi 800+ Player Ulaşmış Durumdayız Başarılarımız Sizlerin Sayesinde Olmuştur.
Ve En İyi 2 Private Server Ödülünü Almış Bulunuyoruz.Hepinize Teşekkür Ederiz
Şimdi Sorularınız Olucak Onlar Şimdiden Cevaplayım Aklınızda Birşey Kalmasın.
Yeni Açılcak 90 Cap Rival Online İle Ayrımı Olcak:Hayır Arkadaşlar Resmi Sitemizde 2 Serverin Ayrılımı Olcucak Rival Online 80 Cap Ve 90 Cap.
80 Cap Kapatıcakmısınız: Kesinlikle Böyle Birşey Söz Konusu Bile Olamaz 90 Cap Açma Nedenimiz Sadece Daha Fazla Seçenek Sunabilmekdir.
90 Cap De Ne Satışları Olucak:Arkadaşlar 90 Cap De Sadece Silk Satışı Olcak Ve Aşşağıda Fotorafları Vericem F10 Ürünlerini Asla İtem Satışı Yoktur.
Server + Rateleri Nasıl Olucak ?:
+ Rateleri Kesinlikle İsro Sistemi Olcak Ve +10 Son Olucak +10 Üstü Olmuycak +10 Basmak Çok Güç Olucak.
Serverde Free Silk Olucakmı:Serverde Free Silk Olmuycak Arkadaşlar Sw Sadece Silk Satışı Yapıldığı İçin
Serverde Kaç Kale Olucak:Sadece Serverde Jangan Fortres Açık Olucak.
Serverde Honor Bufları Olucak:Serverde Honor Bufları Olmuycak Öyle Bi Sistem Olmuycak Yani.
Serverde Power Lvl Olucakmı:Serverde Asla Plvl Olmuycak.
Serverde Hangi Haritalar Açık Olucak:Serverde Sadece Jangan Hotan Dowhang Dowhang Cave Jangan Cave Açık Olucaktır.
Kaç Irk Olucak:Serverde Sadece China Karakter Olucak.
Devil Olucakmı:Hayır Devil Olmuycak.

Serverin Verisyonu Kaç:Arkadaşlar En Özel Yanımız Budur Serverin Versiyonu 1
.091'dır. Bu Ne Anlama Geliyor Die Soranlar Olucak Resimlerini Aşşada Paylaşıcam 90 Cap En Özel Yanı Bu Olucak.
Arkadaşlar Aklıma Şuan Sadece Bu Sorular Geldi Eğer Sorularınız Olursa Cevaplayacağım İster Face Sayfamızdan İster Forumdan.
Şimdilik Hepinize Teşekkür Ederim Saygılarım Sevgilirimle
YPW59D.png

O29db3.jpg

VpXyOq.png

JLkEJq.jpg
aqMBQR.jpg

LPgozJ.jpg

Rival Online Ailesi

Öncelikle şuan 80 cap oynuyorum.Bence biraz değil baya baya bir eksiğiniz var.

2 Gündür teamdan çıkmıyorum biri gelirde team açar diye 25 kişi rezil olduk.Oyunda + basma konusunda birşey diyemem sistemdir.Fakat job suit giyip reverse ile gidip gelmek çok saçma olmuş adamın kervanını yıkıyoruz 3 saniye sonra pat yanımızda.Bence önce bunun gibi basit sorunları çözüp yeni server arayışına girmelisiniz.Oyunculara ilginiz yok malesef.

Saygılarımla.

Takla atarak geliyoruz
Bekleriz Hocam.

----------

2 Gündür teamdan çıkmıyorum biri gelirde team açar diye 25 kişi rezil olduk.Oyunda + basma konusunda birşey diyemem sistemdir.Fakat job suit giyip reverse ile gidip gelmek çok saçma olmuş adamın kervanını yıkıyoruz 3 saniye sonra pat yanımızda.Bence önce bunun gibi basit sorunları çözüp yeni server arayışına girmelisiniz.Oyunculara ilginiz yok malesef.

Saygılarımla.
Öncelikle Kadromuz Eksik Team Görevlisi Alıncak Hocam Çok Özür Dileriz Bu Konuda İlgisiz Olduğumuz İçin + Basma Emek Harcıyarak Elde Ediliyor Hocam Job Suit Reverse Olayını Kaldırıcak Jop Suid Takıldığında Reverse Atılmıycak. Şuanda İlgisizlik Var Hocam Bunu Bizde Biliyoruz O Kadromuz Kaynaklı O Yetersiz Kalıyoruz Ailemizin Bi Üyesi Trafik Kazası Geçirdi Yanında Olduğumuz İçin Hepimiz Bu Konuda Cidden Özür Dileriz İlgisizlik Asla Bizde Olmayan Bişe Ama Biraz İdare Edmeniz Dileğiyle Görüşleriniz İçin Teşekkür Ederiz.

Saygılarımla.

Katılıyorum. Ve slot sorunu var cave'e generalleri koymuşsunuz kasmamızı sorlaştırıyor + block vs atıyor onun yerine sniper koysanız daha iyi olur ve samarkand açıp oraya koymayı hiç düşündünüzmü çok iyi olur en azından slot sorunu yaşamayız cavede gene problem yaşanıyordur hiç gitmedim fakat o kadar geniş bir alan değil yani

Öncelikle Kadromuz Eksik Team Görevlisi Alıncak Hocam Çok Özür Dileriz Bu Konuda İlgisiz Olduğumuz İçin + Basma Emek Harcıyarak Elde Ediliyor Hocam Job Suit Reverse Olayını Kaldırıcak Jop Suid Takıldığında Reverse Atılmıycak. Şuanda İlgisizlik Var Hocam Bunu Bizde Biliyoruz O Kadromuz Kaynaklı O Yetersiz Kalıyoruz Ailemizin Bi Üyesi Trafik Kazası Geçirdi Yanında Olduğumuz İçin Hepimiz Bu Konuda Cidden Özür Dileriz İlgisizlik Asla Bizde Olmayan Bişe Ama Biraz İdare Edmeniz Dileğiyle Görüşleriniz İçin Teşekkür Ederiz.

Hocam kadronuz eksik en azından bir yardımcı vs olsun.Gerçekten kaç gündür team bekliyoruz.Job suit olayını kesinlikle fixlemelisiniz tekrar ilginiz için teşekkür ederim.

Şu team odasını açın 2 dakika size zahmet pm atmıştım tekrar atayım yoksa :)

Katılıyorum. Ve slot sorunu var cave'e generalleri koymuşsunuz kasmamızı sorlaştırıyor + block vs atıyor onun yerine sniper koysanız daha iyi olur ve samarkand açıp oraya koymayı hiç düşündünüzmü çok iyi olur en azından slot sorunu yaşamayız cavede gene problem yaşanıyordur hiç gitmedim fakat o kadar geniş bir alan değil yani
Jangan Cave Açılıcaktır Hocam Slot İçin C16 Ya Kadar. Salı Günün Kİ Patch De Gelicek.

----------

Hocam kadronuz eksik en azından bir yardımcı vs olsun.Gerçekten kaç gündür team bekliyoruz.Job suit olayını kesinlikle fixlemelisiniz tekrar ilginiz için teşekkür ederim.

Şu team odasını açın 2 dakika size zahmet pm atmıştım tekrar atayım yoksa :)
tekrar açın hocam ben anlamıyorum ondan ama deneyim açayım.

vsro değilse botsuz olucak o'da kimsenin işine gelmez bence

80 capi açtınız, daha işleri yoluna koymadan, 90 cap açmaya çalışıyorsunuz ilginç.

vsro değilse botsuz olucak o'da kimsenin işine gelmez bence
bot kendimiz fixleyip link vericez hocam indirme linkine.

----------

80 capi açtınız, daha işleri yoluna koymadan, 90 cap açmaya çalışıyorsunuz ilginç.
projede vardı hocam yalnız kısa sürede daha fazla ailemize katılan üyeler oyuncular olucak daha fazla hizmet daha fazla ilgi verebilmek için kadromuzu genişletiyoruz.

projede vardı hocam yalnız kısa sürede daha fazla ailemize katılan üyeler oyuncular olucak daha fazla hizmet daha fazla ilgi verebilmek için kadromuzu genişletiyoruz.

Demek istediğimi anlamadınız; siz ilk önce 80 capta ki sıkıntıları bir giderin, zaten müşteri kazandıkça yenilikler ister istemez gelecek. Siz bırakın emeklemeden yürümeyi, doğmadan koşmayı deniyorsunuz.. Allah sıçtırmasın, ne diyeyim..

Bir şey sorucam sitenize neden yalandan +300 kişi ekliyosunuz kaç online varsa düzgün yazsa olmuyomu?

Son düzenleme:
Bir şey sorucam sitenize neden yalandan +300 kişi ekliyosunuz kaç online varsa düzgün yazsa olmuyomu?

hocam IP Sayıyor Server Örneğin 1 PC DEN 10 Tane Karakter Gir 1 Tane Sayar Ama Site Öyle Deil Karakter Sayıyor.

----------

Demek istediğimi anlamadınız; siz ilk önce 80 capta ki sıkıntıları bir giderin, zaten müşteri kazandıkça yenilikler ister istemez gelecek. Siz bırakın emeklemeden yürümeyi, doğmadan koşmayı deniyorsunuz.. Allah sıçtırmasın, ne diyeyim..

Tavsiyeniz İçin Teşekkürler Hocam.

öncelikle merhaba 80 captekı basarınız ıcın tebrık ederım bu 90 capte tam baslamak ıstedıgım gıbı ancak kafamda bı ıkı sorun var oncelıkle IP Limit konusu bence cok onemlı 2 yapılmalı bence olmadı 3 yanı ıp lımıt ıcın 3 ıdealdır yoksa mıllet acıyor 8 tane koyuyor bota eskı sro demıssınız o zamanlar 8 char 16 char acmak yoktu genelde herkes 1 char oynardı buna kesınlıkle dıkkat etmelısınız ayrıca job rate artırılarak job a yonelım de artırılabılır bunlar benım fıkırlerım cevabınızı beklıyorum ozellıkle ıp lımıt konusu

bot kendimiz fixleyip link vericez hocam indirme linkine.

----------

moruk şimdi birşey soracağım. burada 90 cap yazıyor. sitede 80 cap yazıyor.
ayrıca 1 mayıs 2014 açılış tarihi demişsin ama oyunda bildiğin 440 online player var ?

----------

neyse buradan beklemeye devam...edit: tamam üst tarafı düzgün okuyamamışım :D

----------

edit: tamam üst tarafı düzgün okuyamamışım :D

Son düzenleme:
Geri