• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rize'de Dükkanını Basmaya Gelenleri Uzi'yle karşılayan bakkal :D :D

CodeXpeRT

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Nis 2010
Puanı
30
söz sizde (yalnız spoilerdeki capse koptum ya :D :D :D)

ynMyJn.png

dk 7 de uzi çocuğun elindemi benmi yanlış görüyorum :D :D

Kim kime vurdu, kim kimi şey yaptı belli değil :D :D

Anlamadığın ne ? Delikanlılıkda Rizeliler adamlığın dibine vurmuşlar. 1 vs 10 En son eleman dana gibi böğürüyor ama ******** hala vuruyor. Neyse bunların hepsi adam öldürmeye teşepbüs linç girişimi gibi şeylerden en az 15 yıl alır.

Anlamadığın ne ? Delikanlılıkda Rizeliler adamlığın dibine vurmuşlar. 1 vs 10 En son eleman dana gibi böğürüyor ama ******** hala vuruyor. Neyse bunların hepsi adam öldürmeye teşepbüs linç girişimi gibi şeylerden en az 15 yıl alır.
Ama abi o adam dükkana sokup polisi bekleyecekti karşı taraf davranmasaydı . Belkide hiçbirşey olmadan teslim edicekti polise.

Ama abi o adam dükkana sokup polisi bekleyecekti karşı taraf davranmasaydı . Belkide hiçbirşey olmadan teslim edicekti polise.

Dükkan sahibinin çektiği şeyi gördün mü ? Can güvenliği sıfır . Eleman uzi ye karışı sopa ile nevsi müdafada kendini kurtarma derdinde. Bir kere o uziden sağlam ceza alırlar.

Tam 3 kere baştan sona izledim. Silahın çekildiği andan itibaren dükkan sahini silahla alı koymadan tut öldürme tehtidinden tut linçden tut öldürmeye teşşepbüsten tut tut ta tut en az o uzıyi tutan arkadaşın 15 yılı var. Diğeri ona göre daha az alır.

Ama hakkaten uzi nedir ya. Adam bide dedeni çağır silahla gelsin felan diyor galiba. Çocuğun dedesi kim bilir hangi silahla gelir. Bir bakıyosun bazukaları felan almışlar gelmişler :D

Dükkan sahibinin çektiği şeyi gördün mü ? Can güvenliği sıfır . Eleman uzi ye karışı sopa ile nevsi müdafada kendini kurtarma derdinde. Bir kere o uziden sağlam ceza alırlar.

Tam 3 kere baştan sona izledim. Silahın çekildiği andan itibaren dükkan sahini silahla alı koymadan tut öldürme tehtidinden tut linçden tut öldürmeye teşşepbüsten tut tut ta tut en az o uzıyi tutan arkadaşın 15 yılı var. Diğeri ona göre daha az alır.

Ama hakkaten uzi nedir ya. Adam bide dedeni çağır silahla gelsin felan diyor galiba. Çocuğun dedesi kim bilir hangi silahla gelir. Bir bakıyosun bazukaları felan almışlar gelmişler :D

Buyuk ihtimalle kuru sıkıdır. Polislerde taniyor adami Umit gel hadi vurmadan gel felan diyorlar sonda. Adamda tam Bingollu Kenan tipi var paltosu vs :D Laz gangaster ;D

Turkcell T11 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Silahın ruhsatı varsa hiçbirşey olmaz.Silahın çekilme an diyorsunda silahı ne diye çekiyor? Kendini korumak adına.Oraya gelen adam saldırma amaçlı geliyorken çekmesemiydi? E sonrasında alı koymak diyorsun.Orda gaspçıları,saldırganları polis gelene kadar tutmasımı suç? Ne yapsaydı salsın adamları,adamlarda zaten ayrı psikopat onlarda sonra silahla gelseydi ne olurdu? veya adamların kaçması polise teslim etmekten daha mı iyi ?

Sana böyle birşey olursa bön bön beklersin.

Öle olmuyor o işler. Orada 2. bir şahış var sarılı bir tip o herşeyi bozuyor izlerken sarılıya dikkat edersen dükkan sahibinin aşırı tepki verdiğini anlarsın. Öteki adamda silah olsadı ve bakkal silah cekip onu etkisiz hale getirseydi senin dediğin giydi ama bakkal yandı.Diyelim ki adam silahlı dükkan sahibi silah cekti ve etkisiz hale getirdi adam sopa ile saldırdı ve boğuşma cıktı bunun sonunda adamı etkisiz halale tekrar getirdiler yine tek fiske vuramazsın etkisiz halde olan bir adama bunlar "kolu cıktı amunu sittimin uşagı öldüreceğüm onu " diyerek polisler geldikten sonra bile tartaklıyorlar ikiside sağlam ceza alacak.

Millet boşa hukuk okuyor herkes hakim olmuş :D

Ne alakalan vatandaş olarak bilmek zorunda olduğun şeyler hatta mükellefsin bunlarda. Orantısz güç kullanamazsın her ne kadar tehlike altında olsanda haklıyken bir anda şuç işlemeye başlarsın. Çok önemli hususlar bunlar.
Hakim sorduğunda canımı kurtarıyordum dersin ee karşıdakine ne oldu işte ölmek le kalma arasında bi yerde. Soarar neden ? İşte o nedenler içerisinde suç işlemememiş olmalısın kolay değil bu işler. Polis bile adam vurduğunda kırk dereden su getiriyorlar adamlara.

Ne alakalan vatandaş olarak bilmek zorunda olduğun şeyler hatta mükellefsin bunlarda. Orantısz güç kullanamazsın her ne kadar tehlike altında olsanda haklıyken bir anda şuç işlemeye başlarsın. Çok önemli hususlar bunlar.
Video eğlencesine yüklenmiş siz kaç yıl yer diye tartışıyonuz :D Salın gitsin kaç yıl yerse yesin :D

Video eğlencesine yüklenmiş siz kaç yıl yer diye tartışıyonuz :D Salın gitsin kaç yıl yerse yesin :D

Alsında doğru söylüyorsun ama konunun şekillenme sebebi benim. Bunların toplu halde saldırıp adamı pert etmeleri ve o halde hala saldırmaları kanıma dokundu. Bu değildir delikanlılık bu değildir adamlık .

Her ne olursa olsun içeriye sopa ile giren adama silah çekmek nevsi müdafa değil suçtur. Sopa ile girene sopa ile vurarsan haklısın fakat sopaya silah olmaz. :)

Geri