• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rocket League'in DLC Paketi Yayınlandı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
maxigame-kirmizisiyah-logo.png

Son günlerin en çok oynanan oyunlarının başında gelen
Rocket League, tam bir çılgınlığa dönüşmüş durumda. PC ve Playstation 4 üzerinde milyonlarca oyuncunun oynadığı oyun için çeşitli güncellemeler de gelmeye devam ediyor. Bunlardan sonuncusu ise oyunun ilk ücretli DLC paketi "Supersonic Fury" oldu.

20150211_rocketleague_09_web_PSU.jpg

Yeni DLC paketi ile oyuna gelecek en büyük yenilik yeni arabalar olacak. Kaslı arabalardan "Dominus" ve Japon arabası "Takumi" oyuna eklenmiş olacak. Bunun yanı sıra yeni tropy'ler, boyalar, tekerlekler ve diğer yenilikler de DLC paketi ile birlikte oyuncuların beğenesine sunulacak.
Ücretsiz olarak sunulan güncellemeyle ise oyuna "izleme" modu eklenecek. Kurduğunuz özel maçlar ve ya diğer oyunlar başkaları tarafından izlenebilecek. Bunun yanı sıra oyuna 70 farklı bayrak daha eklenmiş olacak.

[video=youtube;B3YdFnQKf_Y]https://www.youtube.com/watch?t=35&v=B3YdFnQKf_Y[/video]

Oyunu çevremden arkadaşlarım oynuyor fakat ben bir türlü çözemedim, amaç topu kaleye sokmak mı?

Geri