• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rockstar, GTA 5'in Resmi Çıkış Dönemini Açıkladı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
Grand Theft Auto 5 2013 ilkbahar döneminde gelecek. Rockstar Games'in kurucusu Sam Houser ayrıca GTA 5'in şu ana kadar ekibin açık-dünya oyunlarından ne öğrenildiyse içerisinde barındığını da açıkladı. Günümüz Güney Kaliforniya'nın bir izdüşümünün Los Santos'a en yüksek tepesinden okyanusunun en derinliklerine kadar inşa edildiğini ve Rockstar'ın şu güne kadar yaptığı en geniş oyunu olduğu belirtildi. "Bunları hayranlarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz" diye de sözlerine son verip sabırsızlık katsayımızı iki ile çarptı. Gelecek yaz öncesi artık hangi oyun ile sabahlayacağımız da belli olmuş oldu!

5 Kasım 2012'de oyun ön siparişe açılacak ve beraberinde yeni bilgiler, görseller getirecek. Şimdilik açıklanan platformlarsa PS3 ve Xbox 360. PC'ye alışkanlık gereği sonra çıkacaktır diye umut ediyoruz...

2n6cl6p.jpg

Konsoldan PC port edilirse yandık , optimizasyon özürlü bir oyun daha ( GTA4 ) geliyor :(

O kadar kapsamlı ise pc için çıkartmayabilirler.Mabul pcler oyun oynarken cok seçici oluyorlar.Garibanlık ^^

Oho benim pc gta 4 te bile yamuluyor hemen :D Bizim burda bilgisayarcıya sordum dedim işte günümüz oyunlarını kaldıracak kadar yaparmısın benim bilgisayarı falan filan işte 400-500 liraya yapılır o dedi.Sizce ucuzmu? Alakasız biyere oldu soru biraz ama :D Sırf bu oyunu oynamak için yükseltirim

Konsoldan PC port edilirse yandık , optimizasyon özürlü bir oyun daha ( GTA4 ) geliyor :(
hatalarından ders almışlardır.

O kadar kapsamlı ise pc için çıkartmayabilirler.Mabul pcler oyun oynarken cok seçici oluyorlar.Garibanlık ^^
sanmıyorum çıkartırlar GTA serisinin milyonlarca pc kullanan fanı var.
Oho benim pc gta 4 te bile yamuluyor hemen :D Bizim burda bilgisayarcıya sordum dedim işte günümüz oyunlarını kaldıracak kadar yaparmısın benim bilgisayarı falan filan işte 400-500 liraya yapılır o dedi.Sizce ucuzmu? Alakasız biyere oldu soru biraz ama :D Sırf bu oyunu oynamak için yükseltirim
senin pc adam olmaz ersan yenisini almak daha mantıklı :D

Adam zaten dedi bilgisayarın baştan aşağı değişicek 500e yaparım dedi. 2 kişilerdi adam başladı işlemci değişicek ekran kartı değişicek, x değişicek , y değişicek yanındaki dedi e ne kaldı geriye (kısa süreli gülüşler) sonra dedi yeni kasa almak istemiyosan buna yaptırmak istiyosan 500e yaparım şuan çıkaan oyunları felan oynayabilirsin seni idare eder dedi eyi madem yapalım 1-2 ay sonra getiricem pcyi dedim.Zanoxtanda 520 lira ödeme alıyorum 2-3 güne. Diğer ayda ödeme aldımmı götürürüm artık yaptırırım. :D

500TL GTA5 için minimum sistem gereksinimlerini sağlayacak bir sistem yapamazsın ikici el parçalarla toplayacaklar , garanti durumu yok bozulduğunda yeniden para verip yaptıracaksın.500TL ona verene kadar biriktir oyunun çıkmasına çok var.

500TL GTA5 için minimum sistem gereksinimlerini sağlayacak bir sistem yapamazsın ikici el parçalarla toplayacaklar , garanti durumu yok bozulduğunda yeniden para verip yaptıracaksın.500TL ona verene kadar biriktir oyunun çıkmasına çok var.

Biriktirme sorun değil param zaten varda bilgisayara harcamak istemiyorum çok. 500 ideal bilgisayar için. Daha çok kitaplara,enstrüman aletlerine vs. harcamayı düşünüyorum :D

Geri