• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Roman önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
Evet arkadaşlar lise alışkanlıklarıda üniversitedede devam ediyor roman okuyup karakter analizi özet falan fıstık işte anladınız siz.Alacakaranlık tarzı saran bir roman lazım çokta kalın olmaması lazım alacakaranlık alıcaktım sınıfta herkes almış saçmalık olur varsa öneriniz atın yorum :)

aynı tarzda düşünmüyoruz gibi gözüküyo ama sana tavsiyem gogol ölü canlar okuman para vermeden önce internetten indir.

Bende hayatımda roman okumadım. Önerebileceğin(iz) bana göre bir roman söyler misin(iz)? Bana göre derken yeni başlayanlar için neyi önerebilirsin(iz)?

bende arkadaş gibi 5inci sınıfta okuduğum Peter Pan dışında kitap okumadım o yüzden seri ağır gelir :D ayrıca 1 ay zamanım var
Robinson Crusoe oku hacı o zaman benimde ilkokuldan beri fazla kitap okumuşluğum yok ama çok sürükleyici romandır ve sıkmaz,iki kere okudum hatim ettim diyebilirm :D Ama şimdi ünide millet kalın kalın kitaplar okur sen 100 temel eserden okumaya utanmam diosan sorun olmaz :D

Robinson Crusoe oku hacı o zaman benimde ilkokuldan beri fazla kitap okumuşluğum yok ama çok sürükleyici romandır ve sıkmaz,iki kere okudum hatim ettim diyebilirm :D Ama şimdi ünide millet kalın kalın kitaplar okur sen 100 temel eserden okumaya utanmam diosan sorun olmaz :D

kanka ilk okul kitabıda olmasın profesör kitabıda olmasın (örneğe bak :D) herneyse anladın sen

kanka ilk okul kitabıda olmasın profesör kitabıda olmasın (örneğe bak :D) herneyse anladın sen
Olum çok güzel aslında da işte millet onları okurken sen robinson crosoe açarsan garip olur evet,önyargılar utansın :D Bak ozaman Ted Dekker die bi abimizim Yeşil die bir kitabı var sürükleyici bi kitap yine arka kapağındaki konusunuda oku beğenebilirsin. Seriside devam edio siyah,kırmızı,beyaz die..

Resim+056.jpg

Geçen kitapçıda gördüm nasıldır bilmiyorum ama aklımda kaldığına göre güzel olmalı. Beyaz yeşil kırmızı siyah. 4 kitap.

----------

Olum çok güzel aslında da işte millet onları okurken sen robinson crosoe açarsan garip olur evet,önyargılar utansın :D Bak ozaman Ted Dekker die bi abimizim Yeşil die bir kitabı var sürükleyici bi kitap yine arka kapağındaki konusunuda oku beğenebilirsin. Seriside devam edio siyah,kırmızı,beyaz die..

Resim+056.jpg

Yalnız suphanallah yorumu yazdığımda senin yorumunu görmemiştim yazdıktan sonra görüyorum. :D

Geçen kitapçıda gördüm nasıldır bilmiyorum ama aklımda kaldığına göre güzel olmalı. Beyaz yeşil kırmızı siyah. 4 kitap.

----------

Yalnız suphanallah yorumu yazdığımda senin yorumunu görmemiştim yazdıktan sonra görüyorum. :D
Heheh güzel tesadüf,aynı şekilde ikimizinde dikkatini çekmiş demekki bende kitaplara bakarken görmüştüm.Yeşili aldım hatta ama bir arkadaşıma hediye olarak :D

öneriler için sağolun arkadaşlar birini alacağım bunlardan bi gidelimde evimize :)

Son düzenleme:
Sevdiğin tarzı pek sevmem haliyle zevklerimizde farklı görünüyor fakat Suç ve Ceza,Ana,Gazap Üzümleri'ni tavsiye ederim.

Geri