• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rome: Total War (R:TW) Preferences Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
RTW'nin ana klasörüne girin oradan da preferences dosyasını açtıktan sonra preferences.txt dosyasını açın.Gerisi aşağıda

TRUE: Aktif

FALSE:
Aktif değil

SUBTITLES: Videolarda alt yazı çıkmasını istiyorsanız “TRUE” çıkmamasını istiyorsanız “FALSE” yazın.

EDIT_SETTLEMENT_NAMES: Eğer oyun içinden şehir isimlerini değiştirmek istiyorsanız “TRUE” yazın.(Bu özelliği ben modlama ile yapıyordum (Gerçekten işime çok yaradı.)

DISABLE_BACKGROUND_FMV: İlk başta çıkan hareketli arka planı kaldırmak istiyorsanız “TRUE” yazın.

DISABLE_ARROW_MARKERS: Askerleri seçtiğinizde altta oluşan yeşil üçgenleri kaldırıyor onun yerine birimler parlıyor.Bunu aktif etmek istiyorsanız “TRUE” yazın (Ben bu özelliği aktifleştirdim en beğendiğim özelliklerden biri.)

FIRST_TIME_PLAY: Bu oyuna yeni başlayanlar için aslında ilk oynayacağınız zaman prologueyi oynatmıyor.Aktifleştirmek için “TRUE” yazın.

EVENT_CUTSCENES: Bu da general öldüğünde oyun video gibi oluyor onu değiştirmek için.Bunu kaldırmak için ''FALSE'' yazın.(Ben hiç tavsiye etmiyorum)

Daha birçok özellik var fakat bunlar haricinde diğerlerini ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.Tabii oradaki özelliklerin bir çoğunu denemekten korktuğum için değiştiremedim (Oyuna bir şey olur diye gerçi yedeğini alabilirdim) Nasıl olsa yöntemi öğrendiniz.Rahatlıkla değiştirebilirsiniz..

Not: Şehir isimlerini değiştirmek için M2TW'deki gibi yapın.

Geri