• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ronaldinho Yalan Oldu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Brezilya'dan Beşiktaş'a şok haber!

Beşiktaş camiasının uzun süredir hayalini kurduğu transfer gerçekleşmedi. Mineiro başkanına göre Ronaldinho kulübünde kaldı.

Beşiktaş'ın transfer etmek için büyük bir mesai harcadığı Ronaldinho konusunda Atletico Mineirobaşkanı Alexandre Kalil'den kötü haber geldi.
Brezilyalı gazetecilerin daha önce yazdığı haberleri doğrulayan Alexandre Kalil, Ronaldinho'nun Atletico Mineiro ile sözlepşme yenilediğini doğruladı.
Kalil twitter'dan; "Gürültü canımı sıkıyor ama herkesin sevdiği adam bizimle kalıyor. Yeniledik!" yazdı. Atletico Mineiro da resmi sitesinden Ronaldinhoile sözleşme yenilediğini açıkladı.

ronaldinho_46343-1389045398.jpg

KAYNAK: Beşiktaş, Ronaldinho, Atletico Mineiro - Futbol

arkadaşaara yazık oldu aldım 10'ar liralarını :D iddaya girmiştik onlar gelir dedi ben gelmez dedim :D inanmadılar :D artık çok zor gelmesi :D gelsin 20 lira :D

iddaa oynarken mineiro maçlarını da takip ediyordum bu adam gerçekten daha işlevsel oynuyor eskiye oranla işe yarayabilirdi... Brezilya milli takım kadrosuna da girse hiiiç şaşırmam

iddaa oynarken mineiro maçlarını da takip ediyordum bu adam gerçekten daha işlevsel oynuyor eskiye oranla işe yarayabilirdi... Brezilya milli takım kadrosuna da girse hiiiç şaşırmam

avrupada kendini kanıtlamadığı sürece brezilya milli takımına giremez.avrupada nam yapmış ün yapmı mükemmel oynuyan yetenekli formu yerinde oyuncular varken alırlar mı :)

avrupada kendini kanıtlamadığı sürece brezilya milli takımına giremez.avrupada nam yapmış ün yapmı mükemmel oynuyan yetenekli formu yerinde oyuncular varken alırlar mı :)

Bahsedilen oyuncu sıradan birisi gibi mi duruyor sence ? Şuanda bile çoğu genç yetenekli denilen oyunculara taş çıkartır.Yaşın kaç bilmiyorum ama Maradona,Pele gibi adamları izleyemediğin için ve Ronaldinho gibi büyük bir futbolcuyu izlediğin için mutlu olmalısın.O adamın ölüsü yeter,futbolunu geçtim bile.
Gelecek nesil için üzülüyorum Ronaldinho gibi üst düzey bir futbolcuyu izleyemeyecekler :)

tumblr_m6yce2rDRa1raei82o1_500.gif

Futbolcu bilgin Ronaldo-Messi-Neymar'dan falan öteye gitmiyor sanırım. :) Futbol'un tarihini öğren. Tanrı'nın Eli, Siyah İnci gibi adamlar günümüz futbolcularının ulaşamayacağı mertebede. :ent

Son düzenleme:

tumblr_m6yce2rDRa1raei82o1_500.gif

Futbolcu bilgin Ronaldo-Messi-Neymar'dan falan öteye gitmiyor sanırım. :) Futbol'un tarihini öğren. Tanrı'nın Eli, Siyah İnci gibi adamlar günümüz futbolcularının ulaşamayacağı mertebede. :ent

dediğin futbolcuları ağzınla söylüyorsun dünya yıldızı ronaldinho eskiden dünya yıldızıymış neden şuan sadece 2 , 3 klüp anca talip peki ?
maradona ve pele dünya çapında en iyi oyuncular ancak günümüzdeki üzerinde konuşursak avrupada forma giymemiş oyuncuyu kolay kolay almıyorlar milli takıma bu böyle alırlarsa da çok yetenekli olmak zorunda . bu durumda avrupada top koşturmamış futbolcular bir adım daha geride oluyor milli takım da da

dediğin futbolcuları ağzınla söylüyorsun dünya yıldızı ronaldinho eskiden dünya yıldızıymış neden şuan sadece 2 , 3 klüp anca talip peki ?
maradona ve pele dünya çapında en iyi oyuncular ancak günümüzdeki üzerinde konuşursak avrupada forma giymemiş oyuncuyu kolay kolay almıyorlar milli takıma bu böyle alırlarsa da çok yetenekli olmak zorunda . bu durumda avrupada top koşturmamış futbolcular bir adım daha geride oluyor milli takım da da

Sırf milli takıma ve Avrupa takımlarına alınmıyor diye o kişi berbat bir futbolcu mu olmalı?

Son düzenleme:
hayır ancak artık onun zamanı geçmişdir demektir :) eskisinden eser kalmamış demektir ve ondan daha iyi oynayacaklar var demektir :D

Öyle olabilir ancak burada Ronaldinho'dan bahsediyoruz. Adam 33 yaşına gelmiş ama hala Ronaldo'ya taş çıkartacak halde. Onun maçta yaptığı hareketleri, çalımları Ronaldo idmanda bile zor yapıyor.

Öyle olabilir ancak burada Ronaldinho'dan bahsediyoruz. Adam 33 yaşına gelmiş ama hala Ronaldo'ya taş çıkartacak halde. Onun maçta yaptığı hareketleri, çalımları Ronaldo idmanda bile zor yapıyor.

Yaptığı Yer Brezilya Ligi Şuan Sen Brezilya Ligi İle LaLigayı Bir Mi Tutuyorsun ? Oyuncu Kalitesi , Futbol Seviyesi Bakımından Laliga daha iyi Şampiyonlar Ligi Mi Brezilya Ligi mi ? Ronaldiho Bunları Küçük Klüp Oyuncularına Yapıyor Demek Formundan Düşmese Avrupadan Gitmiş Olmazdı . Örnek : Zlatan,Drogba,Ggiggs(ADAM 40 YAŞINDA HALA M.UNİTED'de Ronaldinho Eskiden Bir Dünya Starıydı Buna Hiç Bir Sözüm Yok Ancak Kendini Avrupada Kanıtlamadığı Sürece Milli Takıma Giremez BENCE.

Yaptığı Yer Brezilya Ligi Şuan Sen Brezilya Ligi İle LaLigayı Bir Mi Tutuyorsun ? Oyuncu Kalitesi , Futbol Seviyesi Bakımından Laliga daha iyi Şampiyonlar Ligi Mi Brezilya Ligi mi ? Ronaldiho Bunları Küçük Klüp Oyuncularına Yapıyor Demek Formundan Düşmese Avrupadan Gitmiş Olmazdı . Örnek : Zlatan,Drogba,Ggiggs(ADAM 40 YAŞINDA HALA M.UNİTED'de Ronaldinho Eskiden Bir Dünya Starıydı Buna Hiç Bir Sözüm Yok Ancak Kendini Avrupada Kanıtlamadığı Sürece Milli Takıma Giremez BENCE.

Bence mantığın yanlış Ufuk, eğer dediğin gibi olsaydı '' Fred , Jo , Pato , Jadson , Bernand , Paulinho , Jean , Rever , Jefferson '' şuan milli takımda olmazdı bunların hepsi 2 yıldan fazla bazılarıda dahada fazla brezilya liginde oynuyorlar.

Son düzenleme:
Bence mantığın yanlış Ufuk, eğer dediğin gibi olsaydı '' Fred , Jo , Pato , Jadson , Bernand , Paulinho , Jean , Rever , Jefferson '' şuan milli takımda olmazdı bunların hepsi 2 yıldan fazla bazılarıda dahada fazla brezilya liginde oynuyorlar.

Peki Bende Güzel Bir Soru Sorarım Şimdi Bunlar Var Kadroda Ancak Ronaldinho Gibi Bir Yıldız Neden Yok ? İşte Burası Muamma . :D

Peki Bende Güzel Bir Soru Sorarım Şimdi Bunlar Var Kadroda Ancak Ronaldinho Gibi Bir Yıldız Neden Yok ? İşte Burası Muamma . :D

Mevkisinde iyi oyuncular var gerek yokki , ya da ona takımın oyun yapısı uymuyordur . Ha birde kondisyon eksikliğide olabilir bilemiyorum orasını ama Ronaldinhonun kalitesini tartışma konusu bile olamaz yani :)

En başından beri gelmeyeceği belliydi boşuna uğraştılar ya. Adam hala iyi oynuyor türkiyeye gelmez daha belki 1 2 sene sonra kariyerinin en sonunda gelirse gelir.

Geri