• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Röportaj Nedir ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
Merhaba değerli üyelerimiz,

Röportaj ve tanıtım'ın size yararlı olacağını düşündük ve Sizlere yönetimde yani bizlerin
Administratör,Yönetici,Global Moderatör,Moderatör gibi görevli gruplarındaki arkadaşlarımızın detaylı bilgi ve izlenimlerini görebilmeniz için getirmiş bulunmaktayız.

Bunun dışında ayrıca Üyelerimizinde röportajını yapmaktayız.

- Röportaj Nedir?

Forum içinde belli başlı görevli kişileri sizlere tanıtma-bilgilendirme maksadıyla sunulmuş birşeydir.

- Röportaj neye yarar?

Röportaj sizlerin görevli olan kişileri tanımak,onlar ile arkadaş olmak,bilgi konusunda yardım almak için bakabilceğiniz yerdir.

- Röportajı kim neye göre yapar?

Röportaj'da "Muhabir" adlı editör görevlidir. Bu arkadaşlarımız düzenli olarak soru tablosu oluşturduktan sonra , röportaj yapacağı kişiye soruları yollar ve yanıt gelince bunu yayınlar.

- Röportaj Ne süreyle çıkar ?

Her Pazar günü yönetim yada üyelerden 1'er tane mutlaka çıkmaktadır.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Editör rütbesinde bir arkadaşımız , bütün röportajları o yayınlayacak.
Soruları biraz genişlettim ama çokda fazla denilemez. Sorulara daha geniş cevaplar verilirse okunması daha iyi olur. Çok soru yerine çok detaylı cevaplar daha iyi olacaktır :)

Geri