• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Router mi Access point mi ?

TiLLDoomsday

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Haz 2009
Puanı
4
Arkadaşlar merhaba yurda yerleşeceğim odalar 2 kişilik ve 2 tane ethernet kablosu varmış kablosuz internet yok,kabloyu takınca direk internete giriyormuş yani kullanıcı adı şifre sistemi yok.Benim bu gelen ethernet kablosunu wireless çevirmem lazım hem telefonum hem bilgisayar için daha rahat olacak bunu hangi sistemle yapabilirim ?

(Connectify gibi bilgisayardan wifi yayını yapan programlarla değil)

Arkadaşlar merhaba yurda yerleşeceğim odalar 2 kişilik ve 2 tane ethernet kablosu varmış kablosuz internet yok,kabloyu takınca direk internete giriyormuş yani kullanıcı adı şifre sistemi yok.Benim bu gelen ethernet kablosunu wireless çevirmem lazım hem telefonum hem bilgisayar için daha rahat olacak bunu hangi sistemle yapabilirim ?

(Connectify gibi bilgisayardan wifi yayını yapan programlarla değil)
Dediğinin aynısını evde uyguladım kablo geliyordu komşudan ben TP-LINK Model:TL-WA701ND Access Point aldım
(Fiyatıda uçuk bir fiyat değil) ve gayette iyi çalışıyor tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Dediğinin aynısını evde uyguladım kablo geliyordu komşudan ben TP-LINK Model:TL-WA701ND Access Point aldım
(Fiyatıda uçuk bir fiyat değil) ve gayette iyi çalışıyor tavsiye ederim.
çok teşekkürler hocam modemden ayar yapmadınız dimi direk tak çalıştırmı yoksa alet için veya modeme ayar lazımmı?

Geri