• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

router şifre koyma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
iyi günler arkadaşlar D-Link Router aldım bağlantıyı yaptım fakat şifresiz bağlanıyo modem arayüze geçtim fakat routerla ilgili bişey anlayamadım daha doğrusu bulamadım :) ne yapmam gerek yardımcı olabilirmisiniz klavuzda bi ip adresi vermiş burdan koyun diye ama orayada bağlanmıyo :) yardım

----------

beyler router Arayüze geçmek için IP adresi olarak 192.168.0.50 yazıp girin yazmış ama yazdığında öyle kalıyo modem arayüzde herhangibir bağlantıda göremedim modemde kablosuz şifreli olarak gözüküyo router şifresiz bağlanıyo + modemde Mac fitrelemede yaptığım halde hala bağlanıyo kafasına göre :) etse etse burası yardım eder beklemedeyim :)

ben bağlandım wi-fi le kurulumunu yaptırdı dirrek şifresini koydum

Ağ özelliklerinden bağlantı özelliklerini görüntüleye tıkladığında güvenlik sekmesinde güvenlik türünü WPA-Kişisel şifreleme türünü AES ve ağ güvenlik anahtarına da şifreni yaz ve tamam de.
Eğer olmazsa o verilen ipye girip yine ağ güvenlik anahtarı kısmına şifreni yazıp tamam de.

Router'e kablo ile bağlanıp işlem yapmayı dene.

Önce bilgisayarı modemle bağlantısını kes,
sonra router cihazını kabloyla bilgisayarına bağla
192.168.0.255
192.168.0.50
veya değişebiliyor router kitapçığına bak veya modeli googleda aratıp arayüz ıpsini bul arayüze bağlan oradan sonra tek başınasın :) halledersin muhtemelen

Geri