• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rp çekecem nasıl değerlendirmeyliyim çektiğim rpleri tavsiyesi olan varmı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
Arkadaşlar ilk olarak rpyi nasıl çekeceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim daha önce tl ile 65 liralık çektim 5230 rp gelmişti bu sefer paypal ile çekmek istiyorum nasıl olur bu iş bir yol gösterirmisiniz?

Birde ek olaraktan bu çekeceğim rp leri nasıl değerlendirebilirim bana biraz tavsiye verebilecek varmı her lanede güzel bir champ alayım diyorum indirime girdikçe ve kostümlerini alayım diyorum 5 adet saten 6 level hesabım 20 olana kadarda rün sayfası için rün dizerim sizin tavsiyeleriniz neler?

Simdi Paypal Bakiyenden ödemek istiyorsan malesef olmuyor . Hesabın onaylı olsa dahi yurtdısı ödemerlini paypal bakiyenden yapamıyorsun direk kartından ceker.

nasıl degerlendircem konusunda her hafta indirimdekilerden cekebilirsin champ

ayrıca levelin düşük 1,2 günlük xp takviyesi ile levelini rahat 20 ye cıkarabilirsin.

ben her zaman skin den yanayım campları ıp ile alırısn ama skinleri rp ile alırsın

Her hafta salı ve cuma günleri ve bazende haftasonları Türkiyeye özel champion & skin indirimleri geliyor ..Bunları beklersen ki çok fazla aralarıda yok değişik champ skinleri her hafta indirime sokuyorlar ve çok hesaplıya geliyor .. Kesinlikle böyle değerlendirmeni tavsiye ediyorum

ben rp çeksem bir aylık ip takviyesi alırım. He ama neden bunu yapıyorum günde birden fazla oyun atabilirim zaten yendiğin her maçta 250 ip geliyor günde 4 maç yen çık 1k :D bazen fazla oynarsın 2k kasarsın bir günde. Ama sen seyrek oynuyorsan champ al yada bu indirime giren skinler var onları alınca sanırım o champ sende yoksa açılıyor aynı zamanda böyle de değerlendirebilirsin senin oynayış tarzına ve vaktine göre değişir

sende olmayan şampiyonun skinini alamıyosun. anca kodla girersen örneğin riot graves kodu hero yoksa bile sana gelir ama rp ile skin alabilmen için heronun sende olması gerek yoksa o skini alamıyosun.

ben rp çeksem bir aylık ip takviyesi alırım. He ama neden bunu yapıyorum günde birden fazla oyun atabilirim zaten yendiğin her maçta 250 ip geliyor günde 4 maç yen çık 1k :D bazen fazla oynarsın 2k kasarsın bir günde. Ama sen seyrek oynuyorsan champ al yada bu indirime giren skinler var onları alınca sanırım o champ sende yoksa açılıyor aynı zamanda böyle de değerlendirebilirsin senin oynayış tarzına ve vaktine göre değişir

sevindim ilk bi yorumunu okuyunca sonra radoxun yorumunu okudum :(

----------

Her hafta salı ve cuma günleri ve bazende haftasonları Türkiyeye özel champion & skin indirimleri geliyor ..Bunları beklersen ki çok fazla aralarıda yok değişik champ skinleri her hafta indirime sokuyorlar ve çok hesaplıya geliyor .. Kesinlikle böyle değerlendirmeni tavsiye ediyorum

alistar ve tristana var şuan skinli birtek o da eu westteyken almıştım yarın çektiğimde büyük ihtimal senin önerine uyarım

benim tam bir bilgim yoktu öğrenmiş oldum. Ne kadar oynayacaksan ona göre rp yi kullan çok oynuyorsan ip takviyesi al derim. Günde 1k kassan ayda 30k eder. Seyrek oynuyosan al champ ve skin ini gir takıl bak keyfine ;)

Geri