• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

RS- Coder Silkroad Tools (vsro)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan krmfrnc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben Teşekkür Ederim :) işinize yaradıysa ne mutlu bana :)

----------

#Konu Sabit olursa sevinirim herkes bu dertten kurtulabilir !!

Bilgileri xmlden değiştireceksek sql server configuration butonu fuzuli yere koyulmuş bence.Ama genede güzel program.:'(

[h=3]Archive is Encrypted or Password Protected ? İnmiyor.[/h]

evet kardesim baska yere upload edersen cok iyi olur

Tamam bakacam beyler

----------

Bende iniyor + link degistirdim mediafire yine ama baska hesapla deneyin yine

----------

Mediafire deki pw kismina www.maxigame. org bosluksuz yaziniz

Telefondayim yarin ilk isim ( okuldan sonra :) ) tum linkleri koymak

Çok akıllı sanıyorlar kendilerini C Dizininde bulundurun :) Sonra niye serverim hackleniyor demeyin :D :D :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
C dizinine sızmak içinde sizin gibi akıllıların paylaştığı panelden shell yiyorlar doğrumuyum AmonRaKaos , Kendini çok yüksek görüyorsun fakat görüyorsun ki senden yüksekleri var gözüm ;)

1. Si programi ben yazmadim begenmeyen kullanmaz2. Si programi c dizini disinda calistiramadigim icin oyle dedim calistiran varsa kullansin3. Su adam akilli konus cok pisman olursun AmonRaKaos senin panelinde az degil agzimi actirtma

Geri