• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rules Of Survival QR Kodu Sorunu Çözümü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
vet arkadaşlar bildiğiniz gibi Rules Of Survival artık PC’de oynanabilir hale geldi. Fakat bazı çeşitli sorunlarla geldi. Bazılarımızda oyun sorunsuz açılırken, bazılarımızda QR kodu’nun gözükmemesi gibi sorunlar ortaya çıktı. Bu yazıda size QR kodu sorunu‘nun çözümünü anlatacağım.

Not: Arkadaşlar bazılarınızda oyun hiç açılmıyor gibi sorunlar duymuştum o yüzden bu anlatacağım yöntem, sadece QR kodu sorununu çözüyor diye biliyorum. Diğer farklı sorunları olanlarda işe yarar mı bilmem, dilerseniz deneyin belki çözülür. Şimdi ilk olarak oyunun hem bilgisayarınız’da hemde telefonunuz’da olduğunu varsayıyorum. Eğer yok ise kurulum için adımları takip edin, var ise direk QR kodu sorunu için azıcık aşağıya inin.

RULES OF SURVİVAL NEDİR? BİLGİSAYARA NASIL KURULUR?
Mobil dünyanın en iddialı Battle Royale oyunlarından biri olan Rules Of Survival artık bilgisayarlarda da oynanabiliyor. PUBG’ye benzer bir mobil oyun olduğu için (yani PUBG’de Battle Royale olduğu için) çoğu oyuncu bu oyunun adını bir yerlerden illa ki duymuştur. Artık bu oyunda PC üzerinden oynanabiliyor. Tabii ki PUBG kadar bir sistem gereksinimi istemediği için bilgisayarı desteklemeyen oyuncular artık bu oyunu bilgisayarları üzerinden oynayabilirler.

Rules Of Survival, mobilde gerçekten büyük başarılara imza attı Google Play üzerinde 5 Milyon ile 10 Milyon arasında bir indirme sayısına sahip bir oyundur. Oyun mobilde büyük bir kitleye sahip oldu ve oyunun geliştiricisi NetEase oyunu PC platformuna da getirdi. Tabii şuan Fortnite gibi bir PC alternatifi bulunuyor PUBG’de fakat Fortnite biraz daha farklı bir oyun olduğu için Rules Of Survival ileri ki zamanlarda onun yerini alabilir.

Mobil PUBG klonları arasında en çok oynanan Rules Of Survival‘ı şimdi Bilgisayara indir ve oyna. Mobil platformdaki başarısının ardından, Rules Of Survival oyunu şimdide bilgisayarplatformuna adım atmış bulunuyor. Artık Android Emülatörü kurmanıza gerek kalmayacak. Tıpkı bir PC oyunu gibi kurulacak.

PC sürümünü oynayabilmeniz için bazı işlemler yapmanız gerekiyor. nasıl bir işlem olduğunu öğrenmek için aşağıdaki videoyu mutlaka izleyin.
Video İzle

Rules Of Survival PC Sürümünü İndir
Oyunu buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

ve geldik sorunumuzun çözümüne %100 denenmiş çözümümüz.

RULES OF SURVİVAL QR KODU SORUNU ÇÖZÜMÜ
Sorunu çözmek için bilgisayarımıza yeni bir kullanıcı oluşturacağız. Kullanıcı oluşturmak için adımları sırayla takip edelim. Kullanıcıyı oluştururken, kullandığım işletim sistemi ‘Windows 10’ dur.
İlk olarak Denetim masasına giriyoruz.
Buradan kullanıcı hesaplarına tıklıyoruz.
rules-of-survival-qr-kodu-problemi-5-1024x578.jpg

Karşımıza böyle bir şey çıkacak, tekrar ”kullanıcı hesaplarına” tıklıyoruz.
rules-of-survival-qr-kodu-problemi-2-1024x578.jpg

Açılan pencere de başka bir hesap yönetin’e tıklayın.
rules-of-survival-qr-kodu-problemi-3-1024x578.jpg

Alt kısımda çıkacak olan ”bilgisayar ayarlarında yeni kullanıcı ekle” ye tıklayın.
rules-of-survival-qr-kodu-problemi-4.jpg

Bu bölümden Bu bilgisayara başka birini ekle kısmına tıklayın.
rules-of-survival-qr-kodu-problemi-6-1024x578.jpg

Sonra gelen kısıma ”hotmail.com” uzantılı bir hesabınızı (adresinizi) bağlıyorsunuz. İkinci kullanıcıyı bu adresin üzerine açacağız. Adresimizi yazıp ileri diyoruz. Ve İleri dedikten sonra Karşınıza Herşey hazır yazısı gelecek, Son deyip o pencereden ayrılıyosunuz hatta komple pencereyi kapatın.
rules-of-survival-qr-kodu-problemi-7.jpg

Oluşturduğu kullanıcıya nasıl gireceğini bilmeyenler var ise ”Başlata” tıklayın. Resim de gördüğün gibi 1 numaralı yere tıklayın, sonrasında 2 numaralı yerde sizin oluşturduğunuz kullanıcı çıkacak, ona tıklayın ve kullanıcıya giriş yapın. Sizden 2. hesap için kullandığınız e-mailin şifresini isteyecek girin. Ivır zıvır bir şeyler kuracak fazla uzun sürmez sonra oyununuzu açın ve oynamaya başlayın. Tekrar eski kullanıcıya dönmek için aynı işlemi yapın.
rules-of-survival-qr-kodu-problemi-8.jpg

WİNDOWS 7 YENİ KULLANICI AÇMA
Windows 7 işletim sistemi kullanan dostlarım bu videoyu izleyerek yeni bir kullanıcı oluşturabilir.

Geri