• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rules Of Survival Sistem Gereksinimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
Rules Of Survival PC ve Mobil İçin Sistem Gereksinimleri

Rules Of Survival Sistem Gereksinimleri (PC Minimum)

• İşlemci: Dual Core 2+ GHZ
  • Ram: 4 GB
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphic 3000 veya daha yükseği
  • DirectX: Versiyon 11
  • Gerekli Boş Alan: 2GB Boş Alan
Rules Of Survival Sistem Gereksinimleri (Mobil Minimum)

• Eğer IOS yani Apple telefon kullanıyorsanız telefonunuzun sürümünün en az 7.0 olması gerekiyor.
  • Eğer Android bir telefon kullanıyorsanız sürümünüzün en az 4.0 üstü olması gerekiyor.
  • Ayrıca RAM miktarınızın 3GB olmasını tavsiye ediyorum.
Rules Of Survival Kaç GB ?

• Bilgisayar için 1GB‘lık bir indirme yapmanız gerekiyor. Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi, oyunu bilgisayar ortamında oynayabilmeniz için yine mobil sürümünüde Play Store’dan indirmeniz gerekli.
  • Mobil için oyun yaklaşık 700 MB‘lık bir indirme gerekiyor. Oyunu kendi mobil internetinizden değilde evinizin veya başka bir yerin Wifi’sinden indirmenizi tavsiye ederim.
  • Oyunun şimdilik ne kadar internet yediğinizi bilmiyorum.

Geri