• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rules of Survival Tam Ekran Yapma Yöntemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi, Rules of Survival pc sürümün’de oyun tam ekran olmuyor, yani oyunun ayarlar kısmında veya başka bir yerde oyunu tam ekran yapmamız için bir seçenek yok. Bizzat kendim bulduğum ve ayrıca kullandığım bir yöntemi size anlatacağım.

RULES OF SURVİVAL TAM EKRAN NASIL YAPILIR?

Çözümü anlatırken kullandığım işletim sistemi Windows 10‘dur.

Görev çubuğuna sağ tıklayın ve çıkan pencerede görev çubuğu ayarlarına tıklayın.
rules-of-survival-tam-ekran-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r-1024x578.jpg

Açılan pencerede, ”Masaüstü modunda görev çubuğunu otomatik olarak gizle” seçeneğini açık konuma getiriyoruz.
rules-of-survival-tam-ekran-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r-2-1024x578.jpg

Açtık’dan sonra görev çubuğu gizlenecek ve böyle bir görüntü oluşacak, fakat mouse’u üzerine getirdiğiniz zaman görev çubuğunu yeniden göre bileceksiniz. Oyunu açtığınız zamanda sağ üst köşeden tam pencere yapmayı unutmayın. Bu işlemi oyuna gireceğiniz zaman yaparsınız. Tekrar eski haline getirmek için aynı işlemi uygulayın ve ‘Masaüstü modunda görev çubuğunu otomatik olarak gizle” seçeneğini kapalı konuma getirin.
rules-of-survival-tam-ekran-yap%C4%B1m%C4%B1-1024x578.jpg

OYUN İÇİ GÖRÜNÜM
Üst tarafta çerçeve hafif görünüyor, umarım sizi rahatsız etmez. Görev çubuğu kayboldu ve oyun tam ekran oynamaktan farksız ?
rules-of-survival-tam-ekran-oynama.jpg

Eğer bunu beğenmediyseniz bir de program ile oyunu tam ekran yapabilirsiniz.

Rules of Survival Program ile Tam Ekran Yapma

Oyunu tam ekran yapmak için videodaki adımları uygulayalım. Programın linkini videonun altına bırakıyorum.

https://youtu.be/OKdhvQrmXBM?t=40s

ShiftWindow indirmek için tıkla

Geri