• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rün ile ilgili

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
AP rün dizerken damgalar kısmına Büyü Nüfuzu(+0,87) mu almak lazım yoksa Yetenek Gücü(+0,59) mü ?
Nedenleriyle beraber açıklarsanız sevinirim

iyi ama her champ için farklı rün dizme gibi bi lüksüm yok ki ?
geçen turnuvada seçim ekranında oyuncular rün ayarlarken gördüm rahat 20 sayfa rün pageleri vardı.Enerji kullanan şampiyonlar için ayrı rün,zırh delme rün ü support rün ü vs vs çok değişik yapılandırmalar var bu konuda.Ama bende senin gibi çok rün page düzecek durumda değilim rp çekmiyorum çünkü ip boost yok ve şöyle bir build yaptım ad carry-jungle-solo ve ap mid-solo-jung şampiyonlar için ve benim buildim kabiliyetlerle desteklenince her şampiyona uygun oluyor. Turnuvalarda da bunları kullandım ranked maçlarında da neyse kısaca benim rün buildime profil sayfamdan bakabilirsin...
TheMirage - Turkey - Summoners - League of Legends
bu 2 build moba forumlarında da önerilir çoğu şampiyona da gider kabiliyetlerle desteklenince. Bunların haricinde mesela lee kullanmak istersin enerji yenilenmesi cevherleri alırsın. Ad bir şampiyondur gider zırh delme damgası cevheri alırsın özel olarak kullanmak istediğin bir şampiyon olursa...
Ama şunu unutma rünler kadar kabiliyetlerde önemlidir. Jung-solo-mid-carry bunlara uygun kabiliyetleri şampiyonlara göre de düzenleyebilirsin kullandığım şampiyonlara göre kabiliyetlerimde bunlardır ;)

geçen turnuvada seçim ekranında oyuncular rün ayarlarken gördüm rahat 20 sayfa rün pageleri vardı.Enerji kullanan şampiyonlar için ayrı rün,zırh delme rün ü support rün ü vs vs çok değişik yapılandırmalar var bu konuda.Ama bende senin gibi çok rün page düzecek durumda değilim rp çekmiyorum çünkü ip boost yok ve şöyle bir build yaptım ad carry-jungle-solo ve ap mid-solo-jung şampiyonlar için ve benim buildim kabiliyetlerle desteklenince her şampiyona uygun oluyor. Turnuvalarda da bunları kullandım ranked maçlarında da neyse kısaca benim rün buildime profil sayfamdan bakabilirsin...
bu 2 build moba forumlarında da önerilir çoğu şampiyona da gider kabiliyetlerle desteklenince. Bunların haricinde mesela lee kullanmak istersin enerji yenilenmesi cevherleri alırsın. Ad bir şampiyondur gider zırh delme damgası cevheri alırsın özel olarak kullanmak istediğin bir şampiyon olursa...
Ama şunu unutma rünler kadar kabiliyetlerde önemlidir. Jung-solo-mid-carry bunlara uygun kabiliyetleri şampiyonlara göre de düzenleyebilirsin kullandığım şampiyonlara göre kabiliyetlerimde bunlardır ;)

o zaman önce senin gibi yapacağım ad rün dizillişlerini zaten aklımdaki buydu ilerde alacağım champa göre değiştirim teşekkürler

quintlere ap, marklara m.pen, seallere armor, glyphlere m.resist en azından şimdilik seni idare eder

Geri