• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Runic bulwark kaldırıldı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yasakani
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yasakani

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
33
Merhaba size dün gördüğüm ve resmi olmadığı için açmadığım bugün ise ana sitede görünce açacak olduğum konuyu anlatayım
malesef riot bir güzelim itemi daha tarihe karıştırdı force of natureden sonra en iyi itemdi bana göre ama riot gitti bunuda kaldırdı şimdiden tüm support ve tank karakterlerimize hayırlı olsun (itemin türkçesi rünlü kalkan olması lazım )
qz20s.png
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Hayirrrrrrrrrrr!!!!!!!! Lan ne kasicaz lan?!?!?!? Yuh artik FoN gitti zaten mr ne kassam diye sasirmistim simdi de bu item gitti guzelim :/

türkçesi rünlü kalkan , ordu kalkanı hala kullanılabilir durumda ama neden kaldırdıklarını anlamadım belkide ordu kalkanını yeterli gördüler bilemiyorum

O zaman Void'de kaldırsınlar !? Hayır zaten fazla magic resist kasamayacak kimse, yüzde üzerinden penetration ihtiyaç duyulmıyıcak ki, flat yeter...

Madred gitti, vayne ortalıkta terör estiriyor. FoN gitiğinden beri gene bir nebze Bulwark ile idare ediyorduk, şimdi oda gitti. Mag Pen kasan teror estiricek...

rünlü kaldırıldı sebebi iron solari ile rünlü almak pahalıya geliyor diye iron solariyi ordu kalkanıyla birleştirilebilir hale getirdiler

O zaman Void'de kaldırsınlar !? Hayır zaten fazla magic resist kasamayacak kimse, yüzde üzerinden penetration ihtiyaç duyulmıyıcak ki, flat yeter...

Madred gitti, vayne ortalıkta terör estiriyor. FoN gitiğinden beri gene bir nebze Bulwark ile idare ediyorduk, şimdi oda gitti. Mag Pen kasan teror estiricek...

Aynen fena olucak ama iyiki main olarak mid lane tek kombocu mage oynuyorum :D O bi nebze acimi bastiriyor :D

riot son yama'da herşeyi berbat etti.. nerfleri geçtim kaldırılacak o kadar item varken gidip rünlü karakter kaldırmaları saçma..

Geri