• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rünler

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Beyler bu nedir ne işe yarar anlatabilecek varmı 20 seviye oldumda

mesela attack rünü aldın oyuna başlarken atağın artar ne kadarlık bi rün aldıysan öyle bi sistem

Oyuna bonus özellikler veya statlar ile başlamanı sağlar. Örneğin daha fazla Atack damage, daha fazla armor-magic resist, daha fazla ability power, veya daha ilginci daha fazla life steal-spell wamp, daha hızlı koşma vs.

Bir sayfada toplam 30 adet boş rune bölümü vardır. 9 Adet kırmızı, 9 adet sarı, 9 adet mavi, 3 adet mor.
Sar

ben size neleri kullandıgımı söyliyim. Fizz kullanıyorum teemo kullanıyorum volibear almayı planlıyorum

ben size neleri kullandıgımı söyliyim. Fizz kullanıyorum teemo kullanıyorum volibear almayı planlıyorum

Fizz için full yetenk gücü veya kırmızı: yetenek gücü, sarı:zırh, mavi: sev başına büyü direnci olablir. Teemo için saldırı hızı veya full yetenek gücü olabilir. Voli tank agırlıklı oldugu icin can, zırh ve sev başına büyü direnci olablir. Tabi bunlar benim düşüncem başkasına göre değişebilir.

Geri