• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Runtime Error

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ghetto01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ghetto01

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2009
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar direk konuya gireceğim net framework,directx felan yüklü fakat hala bazı oyunlarda runtime error yiyorum önerisi olan varsa şimdiden teşekkürler

Edit:Böyle bir sorunu olan varsa bi combofix ile bi düzeltin sonra virüs programıyla bi cila atın bende düzeldi iyi günler

Son düzenleme:
Bu sorun bir ara bende de var bir günde pc 2 format attım geçmedi sonra blg mühendisi yardımı aldım..
1.PC ekran kartı güncell tutmalısın
2.Çalıştır msconfig yaz
Seçmeli Başlangıç'ı seçiyoruz.
Başlangıç öğelerini yükle seçeneğini kaldırıyoruz.
Tamam deyip bilgisayara reset atıyoruz.

Eger bunu yaptıkdan sonra sorun devam ederse format atmayı dene.

Yaptım bunu fakat sorun devam ediyor daha dün format atmıştım böyle bişe olduğu için

Bahsettiğiniz sorunun belli başlı sebepleri vardır.
1)Sahip olduğunuz windows güncel olmalıdır.
2)Ekran kartı driverınız kesinlikle güncel olmalıdır.
3)Buradaki programı indirip kurmanız faydanıza olabilir. Sorun bundan da kaynaklı olabiliyor.
Bu sorunun kaynağında virüs de yatabilmektedir. Parite B virüsü olarak adlandırılır. Bu zararlı yazılımdan kurtulabilmek adına sisteminizi köklü bir şekilde taratmanız yararınıza olacaktır.
Buradaki programı indirip sisteminizi taratın.
Bunların dışında aklıma pek bir alternatif gelmiyor.

Geri