• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rus ruleti oynanan silahın adı?

Franck Ribery

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2013
Puanı
5
Arkadaşlar hani Rus ruleti oynanan silah var ya bilirsiniz o silahın adı ne acaba çok sevdiğim bi silah fakat ismini bir türlü bulamadım. :D
Hatta Walking Dead izleyen varsa eğer Rick'in kullandığı silah. :D

Magnum 45 olarak veya 357 olarak aratırsan örneklerini bulursun lakabı altıpatlar :D

Teşekkürler arkadaşlar.Altıpatlar mış fakat ingilizce olarak Revolver sanırım dimi?

----------

Birde Smith Wesson diye bir şey varmış o ne oluyo bu tabancanın markası da,Revolver o silahın adı mı?

Sorum saçma gelebilir ama tam olarak ismi lazım bana Smith Wesson,Revolver,Magnum hangisi orjinal adı. :D

Teşekkürler arkadaşlar.Altıpatlar mış fakat ingilizce olarak Revolver sanırım dimi?

----------

Birde Smith Wesson diye bir şey varmış o ne oluyo bu tabancanın markası da,Revolver o silahın adı mı?

Sorum saçma gelebilir ama tam olarak ismi lazım bana Smith Wesson,Revolver,Magnum hangisi orjinal adı. :D

Smith & Wesson üreticisi diye biliyorum.Altıpatların İngilizcesi Revolver.Ama orjinal adı nedir bilmiyorum bende :D

Smith & Wesson üreticisi diye biliyorum.Altıpatların İngilizcesi Revolver.Ama orjinal adı nedir bilmiyorum bende :D

Teşekkürler.Bir sürü adı var orjinal adını bilen yok mu Revolver mı oluyor bu silah? :D

----------

Smith Wesson,Revolver,Magnum hangisi bu silahın orjinal adı oluyor. :D

Teşekkürler.Bir sürü adı var orjinal adını bilen yok mu Revolver mı oluyor bu silah? :D

----------

Smith Wesson,Revolver,Magnum hangisi bu silahın orjinal adı oluyor. :D

Smith Wesson üreticisi,Magnum da o silahın çeşitlerinin adı diye biliyorum.Türkçe'de altıpatlar deniyor altıpatların İngilizcesi Revolver olması lazım.Sanırım o silahın asıl ismi Revolver. :)

Geri