• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rush Team | Online Browser

Multipower

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2015
Puanı
3
Evet seri bir oyun oynamak isterseniz ve hiç indirmeden Unity Web Player ile birlikte oynamak isterseniz Rush Team'i seçiniz.

Rush Team 1 buçuk milyon kullanıcıya ulaştı. Son 2 gün içerisinde açık olan (Online) oyuncu sayısı ise 950 bin civarı olduğu geçen günlerde sitesinde İngilizce olarak açıklandı.

Genel Taktik

Rush Team'in genel taktiği zıplamak üzerine kuruludur. Oyunun birçok oyunda olduğu gibi biçok kez zıplayıp ondan sonrasında durup ''Headshot'' almak üzere kurulu. Oyunda yorulma var. Aynı zamanda koşmaya da sahip. GM birçok rica üzerine 3 zıplamaya kadar yorulma puanı (sp) gitmiyor.

GM'nin Yapmış Olduğu Sürprizler

GM bazı günlerde bedava VIP lik veriyor. Bazen ise tercübeli oyuncular arasında 1.000 kişi seçip ödüllendiriyor. Ödül olarak 7 günlük VIP'lik veriyor. Örneğin benim levelim 23. 15 Levelin üzerinde olan herkese sırasıyla VIP veriyor. 1 kere alan tur döndükten sonra bidaha alabiliyor. 15 Level olmak 3-5 ay arası oluyor. Ben 23 levelim henüz 4 defa VIP'lik geldi. Oyunu hep Online olarak olmasada haftada 4 kere oynuyorum. Ve 1 Yıla yakın süre oldu.

Bir Diğer Sürpriz

Gm her 1 Yılı doldurmuş herkese 2 haftalık VIP veriyor. Üstelik seçilen her 1.000 kişinin arasına tur dönmeden bile girebiliyorsunuz. Şanş işi. Sizin Levelinizdeki birisi giriyorsa sizin girme olasılığınız %40 a kadar çıkıyor. Eğer siz giremezseniz ikince sefere %60 a kadar çıkıyor. Herkes bi anda VIP de olmuyor tabiki. 3 Günde bir tur dönüyor.

Serverlar

Avrupa 1, Avrupa 2, Singapur ve Çin olmak üzere 4 server bulunuyor. Çin kapanmak üzere yerine başka bir server açılacak. En Çok Oynanan Server Avrupa 1 .

Oyunun En İyisi

Oyunun en iyisi LEBANON dur. Kimse bişey diyemez. Sıralamada geçen haftaya kadar 1.ydi. Fakat oyunun kurucusu GM-Roka kendisini 1. sıraya yerleştirdi.

Yazar: Multipower
Etiketlenenler: [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] Saygılar...

Geri