• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rüya Denince

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
Merhaba arkadaşlar hep merak etmişimdir rüyalara ,rüyada ne yaparız gibi araştırdım bişiler kurcaladım bazı bilgilere ulaştım :)(işsiz)
evet arkadaşlar sizden ricam rüya denilince aklınıza ne geliyor ? rüya hakkında bildikleriniz,rüya sizce ne işe yarar ?
gibi sorularıma cevaplarsanız çok teşekkürümü sunarım mümkünse araştırmadan bildiklerinizi ve herkesin cevaplamasını istiyorum.

Rüya bizim yapamadığımız veya göremediğimiz ama çok istediğimiz bir şeyi görmemizi sağlar ve buda bizi çok rahatlatır.

Rüyalar günlük hayatta bilmeden bilinçaltımıza işlemiş bazı verilerin uykudaki yansımasıdır. Rüyada görülenlerin hiç biri yalan değildir hepsi insanın bilinç altının arzu, istek ve korkularıdır.

Gün içerisinde çok kafana takılan ve düşündüğün şeyleri görürsün.

Son düzenleme:
Rüya bilinç altında kalanları uykunda görmendir ya da ben öyle düşünüyorum :D

Rüyalar, kişinin iç yaşantısı, duyguları ve bilinçaltına ilişkin ipuçları verir. Her ne kadar bilinçaltı diye yorumlasakta, rüya biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Bana göre rüya, ruhun varlığının delillerinden biridir.

Rüya ; malum şeyleri görmemizi sağlayan bir araçtır.Yani ben böyle düşünüyorum :D

Bildiğim kadarıyla bilinç altına yerleşen şeyleri yaşadığın hayali kısımdır Rüya. Mesela uçmak, gözünden lazer atmak, çok güçlü bir süper kahraman olmak, Brithney Spears ile sevgili olmak :ugly:

Rüyalar bilimsel araştırmalara göre 1 yada 2 saniye sürmektededir ve biz bir gecede 100 lerce rüya görürüz ama sadece bir tanesini hatırlarız

Gördüğünüz Rüyaların anlamlara bakmak istiyorsanız sağlam kaynaklardan Rüya Tabirlerine bakmanızı tavsiye ederim.

Hepinize çok çok teşekkür ediyorum bu bilgileri paylaştıgınız için.
Ben hep merak etmişimdir,rüyaları kontrol etmeği vb. :) astral seyahat gibi şeyler
çok sarıyor böyle gizemli şeyleri araştırarak yeni şeyler bulmak :)
rüyaları bir makine ile mekanize ederek izlemek filan :D

rüyada yüksek biryerden yere çakıldığın zaman eğer uyanmazsanız %90 olarak ölürsünüz.

rüyada kendi cesetini görmek ve suratına bakmak o sırada kalp krizi geçiriyor olduğunuza işarettir.

bu ikisini biliyorum sadece

rüyada yüksek biryerden yere çakıldığın zaman eğer uyanmazsanız %90 olarak ölürsünüz.

rüyada kendi cesetini görmek ve suratına bakmak o sırada kalp krizi geçiriyor olduğunuza işarettir.

1.bilmiyorum ama ikincisinin alakası yok. Neden diyeceksin, ben kendimin aynısını gördüm. Bana bakıyordu ve gülüyordu pis pis. Yanında da bir kaç arkadaş(ım) vardı. Bir şeyim de yok allah'a şükür.

dostum astral seyahat diye bişey var bi araştır detaylı derim
zaten %70 astralı biliyorum ama detaylı olarak cesaretim yemedi :D

----------

+ olarak astral seyahatte sürekli kendimize bakıyoruz ? :D (oda rüya esnasında)

1.bilmiyorum ama ikincisinin alakası yok. Neden diyeceksin, ben kendimin aynısını gördüm. Bana bakıyordu ve gülüyordu pis pis. Yanında da bir kaç arkadaş(ım) vardı. Bir şeyim de yok allah'a şükür.
ceset diyorum yani kendi bedeniniz hareketsiz olarak yerde yatıyor olacak

----------

o bilinç açık olup isteyerek yapıyorsun
zaten %70 astralı biliyorum ama detaylı olarak cesaretim yemedi :D

----------

+ olarak astral seyahatte sürekli kendimize bakıyoruz ? :D (oda rüya esnasında)

Geri