• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

rüya tabiri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
iyi günler arkadaşlar dün gece çok acayip bi rüya gördüm normalde böyle rüyaları tabirini internetten bakardım fakat bunu nasıl bakıcağımı bilemedim anlayan varsa yorumlarsa sevinirim :D şimdi bi süredir asosyal takılıyordum rüyamdada o şekildi bi bitkinlik geliyo dışarı çıkıp geziyim diyorum bi süre sonra çarşıyı geçtiğimi görüyorum rüyamda burda çarşıyı geçince sarraflar sokağına gidilir fakat ben böyle orman gibi biyerde patika bi yola çıktım ilerlediğimde yolun demir bir kapıyla kapalı olduğunu ve hemen yanında bi evin olduğunu gördüm kapının önündede bi kadın temizlik yapıyo ve yanında 2 tane erkek çocuğu var demir kapıya tırmanıp diğer tarafa atlıyorum sonra o kadın kapıyı açıp peşimden geliyo eve giriyoruz bi süre muhabbet ediyoruz falan sonra bana evde nişan olucağını benimde katılıp katılmıcağımı sordu bende söz vermeyim ama gelmeye çalışırım böyle kalabalık ortamları pek sevmiyorum dedim ardından bi anda eve misafirler girmeye başladı bi süre oturduktan sonra kadın elimden tutup gel sen rahat değilsin sanırım dedi evin arkasında sakin biyere gittik fakat tuhaflık burda kadınla sarılıp yere oturduk hava karanlıktı bi anda sevgili gibi olduk elimi falan tuttu evli değilmisin diye sordum evliyim dedi ardından az ilerde kadının kayın validesini gördüm kıza söyledim bi anda ayağa kalktı kayın validesi kolundan tutup içeri götürmeye çalışıyodu o sırada birden gök gürledi ve yere yıldırım düştü ama çok şiddetli bi ses çıktığını hissettim ardından gürültüden köpekler birden ürküp saldırmaya başladı önümüzdeki duvarı aştılar ben kaçmaya başladım bi inşaata girdim ordada yavru bi köpek vardı ön kapı merdivenlerinden indim ve rüya bitti :D

Warning : Bitarafın açıkta kalmış gibi şakalar yapmassanız sevinirim :D

Son düzenleme:
İki tarafıda açıkta kalmış bence. Bir tarafı açıkta kalsa böyle olmazdı. :D :D :D

keşke yatmadan 3d gözlük taksaydın :D bu bildiğin film :D

Geri