• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

rüya tabirleri :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
cümleten hayirli geceler 4 gündür arka arkaya rüyamda ayni sey görüyorum bilinc altina yerlestiigindenmi bilmem ama böyle beni asiri etkiliyo diyebilirim aynen söyle gelisiyo bi kızım oluyo ama annesini görmüyorum gayri mesru diye saka yapmayin lütfen :D yetistiriyomusum oynuyomusuz falan böyle cok mükemmel bi hisdi ya gercekten anlatamicagim bi duygu :( sahiplenme gibi bağlanma korkusu gibi ömrümde yasamadigim hissetmedigim duygulari yasiyorum yasim genc ama baba olmak istiyorum :D kafayimi yiyorum sizce: D

19 yasindayim evlenmek istemiyorum yanlis anlasilmasin sadece 1 tane kız cocugu istiyorum :D kucagina falan alcan böyle of of of :D

:haha ​bu yorumu ne zaman yapicaklar merak ediyodum

Kendi başına çok denersin yapmayı ama işte çok yaşamaz. Yani " Babaaaağğğğ " bitti :haha

@Cemyılmaz.

Hacı rüyada nasıl çocuk yaptın anlamış değilim,ben 5 saniye bile dayanamıorum :D :D

cümleten hayirli geceler 4 gündür arka arkaya rüyamda ayni sey görüyorum bilinc altina yerlestiigindenmi bilmem ama böyle beni asiri etkiliyo diyebilirim aynen söyle gelisiyo bi kızım oluyo ama annesini görmüyorum gayri mesru diye saka yapmayin lütfen :D yetistiriyomusum oynuyomusuz falan böyle cok mükemmel bi hisdi ya gercekten anlatamicagim bi duygu :( sahiplenme gibi bağlanma korkusu gibi ömrümde yasamadigim hissetmedigim duygulari yasiyorum yasim genc ama baba olmak istiyorum :D kafayimi yiyorum sizce: D
Bak bro bu rüyanın çok fazla benzerini benim kuzen görmüştü, sordurduk. Yakın bir zamanda ilişkiye başlayabilirsin. Kızı görüp annesını görmemenin nedeni ise, sevgilin olmadığı için kimliği belirsiz. Kızını ise bilinçaltında ki hayal gücünle görmüşsün. Buna ilahi açıdan bakanlarda var, bir mesaj gibi düşün ^^

Geri