• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Rüyaymıydı???

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
[h=6]Nerden başlasam dostlar... Hah şöyle başladı herşey. Sınav dönemi biter üniversitede ve memleket yolu tutulur bir gün. Herzamankinden farklı bir hisle girilir eve. Kimse yoktur evde "Her neyse gelirler" diyip geçilir pc başına.Ne olabilirki en fazla? Zaman geçer geçer ve gelmez kimse. Gidilir bir komşuya. "Bizimkiler nerde yenge" diye sorulur komşuya. Bakar acı acı suratına... Durur birsaniye öyle...ce büker kafasını bana.."Başın Sağolsun" Ümit der bana. "Güzel Şaka yenge de bizimkiler nerde??" Acı acı bakmaya devam eder bana... "Yeter artık yenge söylesene nerde olduklarını" Ses çıkmaz yine... Bir damla düşer gözünden o anda. İnanmazsın böyle birşey olduğuna... Geceleri koşarak kaçtığın o mezarlığa; Koşa koşa gidersin gecenin bir vakti... Hiçbirşeyi görmez gözün ,koşa koşa giderken mezerlığa... Sonunda gelinir mezerlığa... 3 tane mezer vardır orda. Dünya başına yıkılır bi anda. Ne olduğunu bile anlamazsın o sırada... Hıçkıra haykıra ağlarken orada ,Öyle bir Bağırırsınki ; "Ulan Dünya Bende Ümit'sem Bunu Yanına Bırakmam" diye Şimşekler çakar işte o anda. Sabah olup gözünü açtığında evde bulursun kendini... Herkes hiçbirşey yokmuş gibi devam ederken hayatına.. Ben nasıl devam ediyim usta??? 1 Günde Annemi,Babamı,Ablamı kaybetmişim ben... Hıçkıra hıçkıra tekrar ağlamaya başlarken uyanılır bir anda.Salya sümük kalkılır yatakdan. Rüyaymıydı herşey? Gerçekmiydi? Delirme noktasına geldiğin o anda Koşa Koşa telefona sarılır titreyen eller.Telefonda "Alo" diyen babanın sesini duyunca rahatlar sonunda insan... Hemde öyle bir rahatlarki anlatılamaz böyle bir duygu..

İşte Dostlar böyle bir güne başladım ben... Şuan hala sınav dönemi ben sarılamıyorum aileme bu anı düşünün ve Koşun ailenize... Herkese İyi Günler...

Ümit Eski;[/h]

Kabus işte hocam ne denebilirki başka. Neyse ki geçti rahatlarım biraz daha iyiym şimdi birde memlekete gitsem tam bi rahatlıcam bitmedi gitti şu sınavlar :S

Teşekkürler ilginiz için arkadaşlar :)

ulan şu +18 sitelerdeki hikayelere benziyor diye geçiriyordum içimden başını okurken ortasında öhm adamın ailesi ölmüş dııınakoyim dedim sonunda rüya çıktı film giib ak ya

çok fazla kafiye kullanmasan güzel olurmuş.bilinç altın sevdiklerinin yanında ol diyo demek ki iyide diyo,benim ki sürekli zippoyla mezar yakmayı falan gösteriyor.
bende ailemden uzakta yaşıyorum başlarda baskıdan kurtulduğuma seviniyordum ama gitgide yaşlanıyorlar ve bu zamana kadar doğru düzgün konuşmuşluğumuz yok,yani hep arada bir saygı ilişkisi oluyor,kimse kimseye kalbini açamıyor ve arada sanki bağlayıcı bir nokta yok kapanması gereken bir boşluk var neyse uzatmadan kısa sürede o boşluğu kapamak lazım yoksa çok geç olduğunda içimizde onlarla ilgili boşluklar kalacak.

Geri