• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

# Ryze Auto Combo[Autohotkey]

SnowSlave*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 May 2010
Puanı
22
Merhaba arkadaşlar, daha önce yabancı bi forumda böyle bi konu gördüm fakat linkler ölmüş veya tuşları farklı bir şekilde kombine etmişlerdi. Ben bunu düzenleyip sizlerle paylaşmak istedim. Bir çoğumuz için iş görür olduğunu düşünüyorum.

Öncelikle Bu kesinlikle bir hile&script olarak geçmez veya bu nedenle banlanma olasılığınız %0.
Bu programın amacı; Eğer mousenizde macro tuş yoksa bu kombine tuşları macro gibi tek bir klavye tuşuna atar.

Ryze combo programındaki bilgleri size şöyle özetleyeyim.
F1 - Öldürme/saldırmak için | QWEQ
; F2 - %30 bekleme süresinde azalmış hali ile öldürmek için saldırmak | QWQEQ
; F3 - Koridor ittirmek için | QEQ
; F4 - Takip/Koştururken | WQEQ
; F5 - Takım savaşı veya Multi Ult | QREQWQ
; T - Sürekli combo yap!

İndirmek için : İNDİR!
Virus Total : Sonuç

Comboları farklı bir tuşa almak isteyenler!
AutoHotkey programını indirip, text dosyasını editledikten sonra sağ tıklayıp compile yaparak .exe uygulamasını istediği şekilde değiştirebilir.

Eğer bu konulara beğeni/yorum/istek gelmeye devam ederse bu tarz komboları paylaşmaya devam edeceğim.

Son düzenleme:
Tespitini nasıl yapıyorlar hocam bunların? Sonuç olarak oyunda sağa sola tıklamak için makro tuşunu kullanıyor olabilirim.

nice[QUOTE = SnowSlave *; 35691757]
Hola chicos, he visto un tema así en un foro extranjero antes, pero los enlaces estaban muertos o combinaban las claves de una manera diferente. Quería editarlo y compartirlo contigo. Creo que funciona para la mayoría de nosotros.

En primer lugar, esto definitivamente no es un truco y un script o sus posibilidades de ser baneado por esta razón son del 0%.
El objetivo de este programa es; Si su mouse no tiene una tecla de macro, estas teclas combinadas asignan una sola tecla del teclado como una macro.

Permítanme resumir la información en el programa combinado de Ryze de la siguiente manera.
F1 - Matar / atacar | QWEQ
; F2 - Ataque para matar con un 30% de enfriamiento reducido | QWQEQ
; F3 - Para empujar pasillo | QEQ
; F4 - Seguir / Ejecutar | WQEQ
; F5 - Batalla en equipo o Multi Ult | QREQWQ
; T - ¡Combo todo el tiempo!

Para descargar: DESCARGAR!
Virus Total: Conclusión ¡

Aquellos que quieran llevar combos a un botón diferente!
Puede cambiar la aplicación .exe como desee descargando el programa AutoHotkey, editando el archivo de texto, haciendo clic derecho y compilando. [/ SPOILER]

Si sigo recibiendo me gusta / comentarios / solicitudes sobre estos temas, seguiré compartiendo dichos combos.
[/ CITA]

Geri