• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

S2 Son Silah Yeni Yama Notları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
2q0tzbq.png

unled3td.jpg

- 1 Yeni Harita
- 3 Adet Temel Silah
- 1 Adet Yan Silah
- 1 Adet Yakın Dövüş Silahı
- 1 Adet Bomba
- 2 Yeni Bayan Karakter

unled3td.jpg

040413-harita-merkez.jpg

unled3td.jpg

040413-yeni-cephaneler.jpg

unled3td.jpg

040413-bayan-karakterler.jpg

unled3td.jpg

040413-yan-sliahlar.jpg

unled3td.jpg

040413-yeni-k%C4%B1yafetler.jpg

unled3td.jpg

Joygame'den ne beklersin,silahın rengini sarıya boya al sana altın silah birde nakit item yap alır millet

Joygame'den ne beklersin,silahın rengini sarıya boya al sana altın silah birde nakit item yap alır millet

Gold itemlerin özellikleri daha yüksek, ayrıca gold itemleri oyundaki mermer kent ilede alabiliyorsun, cumartesi,pazar günleri mermer veriyorlar 30-60-90 günlük düşürebilme ihtimalin var.

-Nick name color patch'de gelmedi.
-Patchden sonra IssızTepede buglar oluştu base içinde yürürken su dediğimiz alanda buluyosun kendini.

Bence insanları yanlış bilgilendirmemelisin. Tamam joygame genelde paragöz davranmakta ama S2 de böyle olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca herkesin kullandığı "PDW" oyunun en popüler silahı oyun içi kazanılan para ile satılıyor önemli olanda bu.

Eğer oynuyorsan vs atabiliriz dostum :)

joygame oyunu hep hile dolu boşuna girmeyin :)

Hile dolu olabilir ama joygame S2SonSilah hilelerine karşı destekle çok ilgileniyor. İlk 10dan bile birsürü oyuncu ban yedi. Yani bırakır para kaybederiz düşünceleri yok artık oyunu temizlemeye çalışıyorlar. Küfür yada hile ss si alırsan %1500 banlattırabilirsin.

Geri