• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

S4 League Farmer ve Zararları Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Merhabalar,

Evet arkadaşlar bu bölümde size farmerden biraz bahsetmek istiyorum . Farmer bildiğimiz tecrübe puanı kasmaktır. Farmer'liğin çeşitli şekilleri vardır. Bazıları hem oynayıp farmer olur bazıları ise exp kasma amaçlı farmer olur. Oyunu oynayanların yarısı , oyunu itemler için oynuyorlar. Ve fp item sahibi olabilmek için farm yapıyorlar. Nasıl farm yaparak fp item alabiliyorlar derseniz ;

75 Level x1 %100 Unique Booster

80 Level x2 %100 Unique Booster

vermektedir. Ve oyuncularda bu durumdan faydalanıp , fp item sahibi olmak isterler. Genellikle oyuncuların yarısı bu yüzden farm yapar. Oyunda farmer'lara karşı büyük bir tepki vardır ve haksız değillerdir. Çünkü mesela oyun oynuyorsunuz 78 Level biri geldi. Dediniz ki "Sonunda adam akıllı biri geldi takıma" ama bir bakarsınız 15 Level oyuncu ondan daha iyi oynuyor. Çünkü o levelin tek sebebi farmerdir. Zamanında bende az farmerlik yapmadım exp kasmak için. Diğer türlü farmer var o da dediğim gibi oynuyarak exp kasıyorlar. O tür farmerler oyuna günde 5-6 saatini veriyor. Ben bu şekilde 1 ayda 36 level oldum. Daha sonra farmerlik yapacak zamanım olmadı aradan 1 yıl geçti ve 43 levelim. Bu tarz farmerler her türlü modu oynamazlar. Daha doğrusu mod seçerler. Mod seçmek derken ne demek istediğimi soracaksınız . Yani sadece bazı modlarda sırf exp kasarlar. Çünkü bu tarz modlarda daha fazla exp kasılır. Bu sayede farmerlik yapılır ve hızlı level atlanır. Peki bu modlar hangileri diyeceksiniz. İşte bunu 3. Bölümde öğrenebilirsiniz çünkü bölüm bitti, okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi günler...
Alıntıdır.

Geri