• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sa bana yardım edecek varmı ?

Bluefirts

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Şub 2013
Puanı
0
Sa arkadaşlar ben bundan 2 hafta önce c# socket programlama ögrenmeye başladım şimdi baya ilerledim chat programı filan yaza biliyorum
amabenim asıl istedigim büyük abilerim gibi bi sro serveri yazmak
bunun için baya uraştım araştırmalar yaptım bazı abilerimden yardım istedim ama hiç biri malesef yardım etmedi
Ben yine araştırmaya devam ettim sourceler buldum indirdim inceledim ama bazı yerlerini anladım bazı yerlerini anlayamadım
Aslında az bi kısmını anladım çok buyuk bir kısmını anlayamadım ve ben bu server çok yazmak istiyorum
Bursa bana yardım ede bilecek abiler oldugunu biliyorum lutfen bana yardım edin yardımlarınızı bekliyorum

Skyp = sro_ors

Yardim edenede Etmeyenede çok teşşekkurler

Sizde skyp adresinizi yazın ekleyem

Sro serveri derken ne demek istediğini anlamadım. Chat serveri gibi birşey mi yapmak istiyorsun ?

Kardeşim sro server açmak için hazır dosyalar var server açan herkez sourcelerle oynamıyor. Amacın server açmak felansa forumda gerekli bölüm bulunuyor. :)

C sharp değilde, server kurmak istiyorsun sanırım. Bunun için, bu bölümü incele.

Geri