• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Saatasarim.com

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
maxigameanner3.png

Öncelikle herkese merhabalar.

Bugun rehber ve forum dışında bir konu ile karşınızdayım,ama yinede bir çoğunuzun işine yarıyıcağını düşünüyorum.

Bir süredir üzerinde çalıştığım,fikrimi sonunda hayata geçirmiş bulunmaktayım.Maxigame olmadan olmıyacağını biliyorum.

Sizlerdende desteklerinizi beliyorum,özellikle yeni başladığım şu günlerde sayfama gelicek olan müsterilerin kaçmaması için;

- Gelenlerin terk edilmiş,güvensiz,ilgilenilmeyen,pasif izlenimler veren bir frima tablosu çizmemek için desteğinizi bekliyorum.
- Sevgililer gününe bu kadar kısa zaman kalmışken işinize de yarıyabiliceğini düşünüyorum şimdiden teşekkürler Maxigame ailesi :)

ayrac.jpg

ayrac.jpg

ayrac.jpg

[ACIKLAMA]Yine bende her ne kadar beğeni sayım düşük olsada,profilinde veya beğeni sayfası olupta paylaşanların,elimden geldiğince sayfalarını paylaşacağım[/ACIKLAMA]

facebook.com/saatasarim

instagram.com/saatasarim​

Son düzenleme:
Abicim hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur, yapabileceğim bir şey varsa her zaman yanındayım :)

Abicim hayırlı olsun inşallah istediğin gibi olur, yapabileceğim bir şey varsa her zaman yanındayım :)

Teşekkür ederim Onurcann yapabiliceklerini biliyorsun aslansın :)

----------

Hayırlı olsun Ali'm.Merak ettiğim bir şey var,siteyi kim tasarladı? :D

Beyto'm daha bitmedi site eksikleri var,ürün yaptıkça temsili olanlar kalkıcak,birde sağlam bir ps ci lazım bir iki aya eksiksiz yaparım inşallah ben yapıyorum.

Sunucum Kerim(CottonCandy) kardeşimde ALLAH razı olsun tavsiye ederim uçak gibi sunucusu var ona geçtikten sonra çok rahat ettim :)

----------

Hayırlı Olsun Alim :)

Sağol kardeşim her başarılı webmasterin arkasında sağlam bir bilişimci vardır eyvallah :)

Hayırlı,uğurlu olması dileğiyle bol kazançlar,kolay gelsin.Fikir gerçekten güzelmiş.

Geri