• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Saç Bakımı ve şekil verme

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Öncelikle merhaba arkadaşlar,

Saçımı nasıl parlak ve dolgun görünümlü yapabilirim saçımı her gün yıkıyorum ama kuru gibi duruyor nedense anlayamıyorum krem falan filan ne gerekir ?

Diğer bir mesela saça ne ile şekil verebiliriz osis diye bişi duydum wax'dan daha iyi falan diyolar osis thrill up falan önerir misiniz veya bildiğiniz daha iyi bir şekillendirici var mı şimdiden teşekkürler :)

saçın uzun mu ? uzunsa ne kadar uzun ? bunları yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz. Mesela benim geçen aya kadar saçlarım uzunluğu; omuzlarımın da altındaydı ve şekil veremiyordum. Bırakın şekil vermeyi saça ne wax ne sprey hiçbirini kullanamıyordum. En sonunda hem imaj değişikliği hem de bunaldığımdan ( 2 yıldır kestirmiyordum saçımı :D) kestirdim ve kısa saça elidor'un spreyini kullanıyorum. Şekil bakımından çok rahat ve gün boyu kalıcılık sağlıyor. Rüzgar yağmur dinlemiyor, bozulmuyor. Eğer kısa saç ise elidor'un spreyini denemeni öneririm :) hem ekonomik hem dayanıklı ( dağılma ve dökülme yok) hem de az da olsa kokulu :D

saçın uzun mu ? uzunsa ne kadar uzun ? bunları yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz. Mesela benim geçen aya kadar saçlarım uzunluğu; omuzlarımın da altındaydı ve şekil veremiyordum. Bırakın şekil vermeyi saça ne wax ne sprey hiçbirini kullanamıyordum. En sonunda hem imaj değişikliği hem de bunaldığımdan ( 2 yıldır kestirmiyordum saçımı :D) kestirdim ve kısa saça elidor'un spreyini kullanıyorum. Şekil bakımından çok rahat ve gün boyu kalıcılık sağlıyor. Rüzgar yağmur dinlemiyor, bozulmuyor. Eğer kısa saç ise elidor'un spreyini denemeni öneririm :) hem ekonomik hem dayanıklı ( dağılma ve dökülme yok) hem de az da olsa kokulu :D
Saçım kısa sayılır ön tarafları uzun o da gözüme kadar geliyor :) hmm sprey nasıl bişey yani saça zarar verirmi ve tamamen mi donduruyor?

Hee limonla yaptırın çocuğa 5 yıl sonra saçlarım dökülüyor-beyazlıyor dertlerini dinlersiniz.

ben şampuanladıktan sonra yapıyorum gayet iyi duruyo :)

----------

Joleden iyidir :)
Yoksa ??

apaci1.jpg

Önceki saç stilim ;
ll4v8.jpg

şimdi saçımı kestirdim yani kaldırabiliyorum o yüzden ne tür şekiller önerirsiniz yeri gelmişken :D ve hala diğer konularla ilgili de önerilerinizi bekliyorum :D

Saçım kısa sayılır ön tarafları uzun o da gözüme kadar geliyor :) hmm sprey nasıl bişey yani saça zarar verirmi ve tamamen mi donduruyor?

ben de tavsiye üzerine kullandım ve dökülme görülmüyor. (eskiden kısa saç varken de denemiştim) evet saçı donduruyor, ama jole veya wax gibi yapışma değil; sanki fön ile şekil vermişsin gibi rahat ve dayanıklı bir şekilde gün boyu etkisini gösteriyor

Geri