• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Saç Modeli Önerin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lisra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lisra

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 May 2012
Puanı
45
Saçımı sürekli sola yatırıp sağı solu ileri doğru tarıyordum, tarz değiştirmeye karar verdim farklı bir şeyler düşünüyorum.

Saçım şu an ne uzun ne kısa, ön kısım 10cm yanlar ve ense 6cm civarı. Saçımı kestirmeyi düşünmüyorum, geçen ara makas attırdım saçın tüm şeklinin içine etti o yüzden ara makasa pek sıcak bakmıyorum(Saçım kaşlarımı geçiyor göz hizzasında)

Surat şeklimi sorarsanız : Küçük bir suratım ve geniş bir alnım var.
cache_500_1__i_5833739_BGY.jpg

Bu tarz bir gözlük takıyorum. Önerilerinizi bekliyorum

Not:Fotoğraf koyacaktım ama hiç fotoğrafım olmadığını fark ettim :hsml:. Geçen gün arkadaşlarla çektirmiştim onu faceye koyarsa atarım

Bir öneri yapıyım; Kardeşim saçlar kişilere göredir mesela bana yakışan saç sana yakışmaz, sana yakışan saç bana yakışmaz. Yani internetten veya buradan saç modellerine bak kendinden uygula ondan sonra kendine yakıştırabiliyorsan sorun yok, devam et :)

Yanları baya bir kısalt ortası kalsın .

boardturkzaynmalik5.jpg

Benim gibi dümdüz sal gitsin mağara adamı style sonra bi kaç ay geçince aynaya bak vay anasını ne hale gelmişiz ... de ama bu sana engel olmasın daha da uzat.

Benim gibi dümdüz sal gitsin mağara adamı style sonra bi kaç ay geçince aynaya bak vay anasını ne hale gelmişiz ... de ama bu sana engel olmasın daha da uzat.
Zaten kestirmemeyi düşünüyorum. Okuldan sorun çıkarsa kısaltırım o kadar

----------

Yanları baya bir kısalt ortası kalsın .

boardturkzaynmalik5.jpg
Yok hocam bu tarzı hiç sevmiyorum hem daha çok yakışanlar var

erkek-sac-modelleri-001.jpg

Mesela Beckham'a daha çok yakışmız

----------------------------------------------------------
brad+pitt+k%C4%B1sa+sa%C3%A7+modelleri.jpg

Bu saçı nasıl yapabilirim

O saç modeli için duruşta lazım,sakalda lazım,göz rengide lazım bunlar mevcut mu ? :D

gidiyorsun kuaföre diceksinki benim yanları 3 numaraya vur üstleri kırp üstlerde model vercek kadar bıraksa yeter sol yerine sağa yatırcaksın saclarını ve sen tmmsın :D

yanlar ve enseler kısa üstler uzun kesdir ama yanlar amerikan traşı gibi iz kalmasın de abiye makasla kessin yanları ve enseleri

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Yuvarlak yüzüm var sakallarım var,Saçlarım açık kumral ve düz nası bi saç modeli önerirsiniz.Şuanki saçımın kesiliş şekli üstler uuzun yanlar kısa 5 fln.

sakal varsa 3 numara vur önlerde biraz bırak benden sana tavsiye.

Bu modeli yaptırabileceğin bir kuaför varmı bilmiyorum ama ;

Bu şekilde yaptıbilirsin benimde eylüldeki planım bu :D 3 numaraya vurdurdum uzatıcam eylüle kadar sonra bu stil :)

Geri