• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Saç Rengini Değiştirmek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cLqN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cLqN

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
[TAMAM]Ps den Saç Rengini Değiştirmek[/TAMAM]

İlk once calısma yapacagımız resmimizi acıyoruz.

20040565.png

Sonra New Layer acıyoruz (Shift+Ctrl+N)

Ve sonra Brush Tool acarak resmimizdeki sacı boyamaya baslıyoruz fakat acdıgımız layeri boyuyacagız.

59569612.png

Bu şekilde saclarımızı boyuyoruz.

92097240.jpg

Boyama işlemi bittikden sonra Opacity=40 yapıyoruz Silgi ilede taşan bölümleri temizliyoruz...

adszxnw.jpg

Ve Herseyi Dedigim gibi yaparsanız Sonuç

77816422.png

[TAMAM]Tamamen konu bana aittir :)

Bi Tsk yeter :D[/TAMAM]

Sarı Saçta olmusda SSİyah Sacta bayagı i ugrasırız..:D

Ellerine Sağlık Dostum

wercil arkadaş sanırım artık forumda yok konuda kullanılan BBCode'leri doğru yerleştirirmisin ,düzenlermisin.

saç rengi böyle değişmiyor ki :D
değişiyorda başka yöntemi var

Son düzenleme:
aslında bukadar ugrasmaya gerek yok tum sacı kabaca bır seçimden sonra katman halınde kopyalarız. Katmanı rafıne edge ıle tel tel ayırırız sonra color blance dıyıp renk ayarını yaparız bukadar :) :) Kolay gelsın.. :)

----------

unutmadan kabaca secımı yaptıgınızda rafıne edge dıyın tel tel ayırın sonra katman halıne getırın :) yanlıs yazdım :)

Geri