• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Saç Spreyi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sro_22
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sro_22

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 May 2009
Puanı
0
Kullandığınız güzel saç spreyi var mı ya da önerdiğiniz bide alabileceğim site

Natural'S marka kullanıyorum doğal, bir çok sprey içinden bunu beğendim bir kaç marka kullanmadan anlaman mümkün değil.

images

Hayatımda daha kafama 1 kez ne jöle ne sprey sürdüm :D Gerek yok :D

Sprey çok uyuz oluyor bazen ben genelde Wax kullanıyorum ama illede Sprey alıcam diyorsan Schwarzkopf al onlar iyi oluyor.

Schwarzkopf taft kullanıyorum çok iyi ama mutlaka sprey sıktığın zaman yatmadan yıka. ben yıkamadım iki gün yıprandı çalı gibi oldu şimdi yıkasamda düzelmiyo kestirmem lazım hep kırıldı

Schwarzkopf taft kullanıyorum çok iyi ama mutlaka sprey sıktığın zaman yatmadan yıka. ben yıkamadım iki gün yıprandı çalı gibi oldu şimdi yıkasamda düzelmiyo kestirmem lazım hep kırıldı

elidorun saç bakım kremleri var saçı yıkadıktan sonra onu sürüyorum spreyi sonra sıkıyorum ben, bu dediğin olay bende de oluyodu nedense elidordan sonra artık bişey olmuyor

elidorun saç bakım kremleri var saçı yıkadıktan sonra onu sürüyorum spreyi sonra sıkıyorum ben, bu dediğin olay bende de oluyodu nedense elidordan sonra artık bişey olmuyor

Sampuanı değistircem bende ince telli sık saçım var yumuşak ama inatcı biraz hangisini kullanam .s

GT-I9500 üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Schwarzkopf vardı ablamda bi kere gizlice kullandım cidden tsunami alıp seni bükse saçların yine dümdüz kalır o derece sert bişeydi kısa saç oldugum için iyi bişey şuan bende onu kullanıyorum :D

Ben saça şekil vermede doğal durmasından yanayım parlak ve sert durmasını hiç sevmem 5tl'ye wax kullanbıyorum ama uzunken zor tutuyo saçı böyle doğal tutabilen kalite wax öneriniz var mı :d

Goldwell Big Finish spreyi öneririm. Site olarak da 10 Kozmetik sitesini...

Geri